koncert Gdynia Open'er 2024

i

Autor: pixels/FB Open'er Festiwal

Open'er

Foo Fighters wystąpi w Gdyni! To prawdziwa gratka dla koncertożerców

Zapowiada się naprawdę godnie! Znamy kolejnego healinera Open'er Festiwal 2024. Fani poznają też dokładne daty występów w Gdyni. Ruszyła sprzedaż biletów na kolejną edycję jednego z największych w Polsce festiwalu.

Line Up Open'er Festiwalu w Gdyni

Organizator Open'er Festiwalu ogłosił w pierwszą gwiazdę, która wystąpi w Gdyni. To Dua Lipa, której koncert odwołano poprzednio ze względu na warunki pogodowe, w końcu będzie miała szansę rozgrzać publiczność. 17 listopada podano kolejne informacje: W Gdyni w 2024 wystąpi Foo Fighters!

Spodziewajcie się maratonu wyśpiewanych wspólnie klasyków Foo Fighters, w tym utworów z wydanego w czerwcu jedenastego albumu.

- zapowiada organizator. 

Płyta „But Here We Are” Foo Fighters spotkała się z powszechnym uznaniem i jest celebracją uzdrawiającej mocy muzyki, przyjaźni i rodziny – to dźwięk braci znajdujących schronienie w muzyce, która po raz pierwszy zjednoczyła ich 28 lat temu. Był to proces zarówno terapeutyczny, jak i dotyczący kontynuacji życia. Foo Fighters dołączają do już potwierdzonej Dua Lipy na Open’erze. Zespół wystąpi w środę, 3 lipca 2024 na Orange Main Stage.

Kto wystąpi na Open'erze 2024?

Open'er Festiwal 2024

Festiwal odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2024 w Gdyni. Na Open'erze co roku pojawiają się gwiazdy światowej sławy, edycja 2024 zapowiada się wyjątkowo ciekawie. 

Biety na Open'er Festiwal 2024

Ruszyła już sprzedaż biletów na przyszłoroczny festiwal. Liczba karnetów w najniższej cenie jest ograniczona. Koszt biletu z opłatą serwisową to 1090,95 złotych!

Ceny biletów:

  • Karnet na 4 dni - 1039 zł
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe – 1305 zł
  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) - 759 zł
  • Karnet weekendowy + pole namiotowe - 935 zł
  • Bilety jednodniowe - 495 zł

Foo Fighters

Foo Fighters to amerykański zespół rockowy założony przez perkusistę Nirvany Dave’a Grohla w 1995. Nazwa grupy pochodzi od niewyjaśnionego do dzisiaj zjawiska z czasu II wojny światowej – Foo fighter.

Jak podaje Wikipedia: Zespół ten został sklasyfikowany na 72 miejscu pozycji listy 100 Greatest Artists of Hard Rock sporządzonej przez VH1. Czytelnicy magazynu Teraz Rock uznali grupę za 6 zespół roku 2007.

W 2021 zespół został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.

Tak będzie wyglądał nowy food hall w Sopocie!

Wiemy, jak będzie wyglądał nowy food hall w Krzywym Domku w Sopocie. W galerii znajdziecie wizualizacje!

Test: jakim typem festiwalowicza jesteś?

Pytanie 1 z 11
Jadąc na festiwal bierzesz ze sobą:
Pomorskie. Odwiedziłam knajpę Harry'ego Pottera w Gdańsku