Wielkie wydarzenie sportowe w Ergo Arenie! Światowa elita przyjedzie do Trójmiasta na galę UFC

Zdjęcie z artykułu: Wielkie wydarzenie sportowe w Ergo Arenie! Światowa elita przyjedzie do Trójmiasta na galę UFC Wielkie wydarzenie sportowe w Ergo Arenie! Światowa elita przyjedzie do Trójmiasta; wikipedia, Lisarlena , CC BY-SA 3.0
Ilustracja do artykułu Wielkie wydarzenie sportowe w Ergo Arenie! Światowa elita przyjedzie do Trójmiasta na galę UFC

Już 21 października w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie odbędzie się gala UFC! To druga w historii okazja do zobaczenia najlepszych fighterów świata w naszym kraju.

UFC to największa organizacja w światowym MMA. Od 1993 roku zorganizowała prawie 400 imprez na całym świecie. Pierwsza gala UFC w Polsce odbyła się w kwietniu 2015 roku w Krakowie. W 2017 roku w Europie obejrzymy co najmniej pięć gal UFC: w Londynie (18 marca), Sztokholmie (28 maja), Glasgow (16 lipca), Rotterdamie (2 września) i Gdańsku (21 października).

Jeszcze nie wiadomo, jacy zawodnicy staną do walki w Ergo Arenie. Można się jednak spodziewać, że zobaczymy w akcji kilkoro Polaków. W Krakowie wystąpiło ich aż siedmioro. Wówczas halę wypełniło 10 tysięcy widzów. Niewykluczone, że w Trójmieście poza Polakami wystąpi też przynajmniej jedna zagraniczna gwiazda światowego formatu.

- Europa pozostaje niezwykle istotnym rynkiem dla naszej firmy i jej międzynarodowego rozwoju, który obserwujemy od kilku lat. Mamy dziś czworo europejskich mistrzów świata UFC i pełni optymizmu spoglądamy na przyszłość MMA w tej części świata - mówi Joe Carr, wiceprezydent UFC.

Jakich mistrzów miał na myśli Carr w wypowiedzi cytowanej przez Przegląd Sportowy? Są to Germaine de Randamie, Conor McGregor, Michael Bisping i oczywiście Joanna Jędrzejczyk.

Przeczytaj także: Derby Trójmiasta: Ustalono dokładny termin meczu Lechii z Arką!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.

24 lipca 2017, 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.

24 lipca 2017, 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.

24 lipca 2017, 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.

24 lipca 2017, 16:56

BEAPHAR!! 75 urodziny kultowej marki!! Wszystkiego dobrego :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy