Ten wpis jest hitem sieci! Grzegorz Krychowiak zagiął Arkę na Twitterze [ZDJĘCIA]

Zdjęcie z artykułu: Ten wpis jest hitem sieci! Grzegorz Krychowiak zagiął Arkę na Twitterze [ZDJĘCIA] Hit internetu - Krychowiak odpowiada Arce; Twitter / Arka Gdynia / Grzegorz Krychowiak
Ilustracja do artykułu Ten wpis jest hitem sieci! Grzegorz Krychowiak zagiął Arkę na Twitterze [ZDJĘCIA]

W całym kraju młodzi adepci futbolu ciężko trenują, by w przyszłości dorównać gwiazdom reprezentacji Polski. Nie inaczej jest w Gdyni, o czym na Twitterze napisała Arka, oznaczając przy tym Grzegorza Krychowiaka. Odpowiedź zawodnika PSG szybko stała się internetowym hitem.

Grzegorz Krychowiak latem zeszłego roku przeszedł z hiszpańskiej Sevilli do PSG za kwotę około 30 milionów Euro. Transfer do ligi francuskiej okazał się jednak złą decyzją, o czym świadczy ilość rozegranych meczów i czas spędzony przez polskiego pomocnika na boiskach League 1. Gwiazda naszej reprezentacji zdaje się podchodzić do niepowodzeń ze sporym dystansem. Świadczy o tym chociażby wpis, jakim popularny "Krycha" odpowiedział na Twitterze swojemu byłemu klubowi - Arce Gdynia. Zobaczcie!

 

 


Zobacz także: Wyczyn bramkarza Arki hitem internetu! Taki gol zdarza się raz na wiele lat!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy