Ten wpis jest hitem sieci! Grzegorz Krychowiak zagiął Arkę na Twitterze [ZDJĘCIA]

Zdjęcie z artykułu: Ten wpis jest hitem sieci! Grzegorz Krychowiak zagiął Arkę na Twitterze [ZDJĘCIA] Hit internetu - Krychowiak odpowiada Arce; Twitter / Arka Gdynia / Grzegorz Krychowiak
Ilustracja do artykułu Ten wpis jest hitem sieci! Grzegorz Krychowiak zagiął Arkę na Twitterze [ZDJĘCIA]

W całym kraju młodzi adepci futbolu ciężko trenują, by w przyszłości dorównać gwiazdom reprezentacji Polski. Nie inaczej jest w Gdyni, o czym na Twitterze napisała Arka, oznaczając przy tym Grzegorza Krychowiaka. Odpowiedź zawodnika PSG szybko stała się internetowym hitem.

Grzegorz Krychowiak latem zeszłego roku przeszedł z hiszpańskiej Sevilli do PSG za kwotę około 30 milionów Euro. Transfer do ligi francuskiej okazał się jednak złą decyzją, o czym świadczy ilość rozegranych meczów i czas spędzony przez polskiego pomocnika na boiskach League 1. Gwiazda naszej reprezentacji zdaje się podchodzić do niepowodzeń ze sporym dystansem. Świadczy o tym chociażby wpis, jakim popularny "Krycha" odpowiedział na Twitterze swojemu byłemu klubowi - Arce Gdynia. Zobaczcie!

 

 


Zobacz także: Wyczyn bramkarza Arki hitem internetu! Taki gol zdarza się raz na wiele lat!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy