Przed nami piłkarskie EURO U21! Młode talenty pokażą się w Gdyni [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Przed nami piłkarskie EURO U21! Młode talenty pokażą się w Gdyni [AUDIO] EURO U21 Poland; u21poland.com
Ilustracja do artykułu Przed nami piłkarskie EURO U21! Młode talenty pokażą się w Gdyni [AUDIO]

Od 16 do 30 czerwca na pięciu polskich stadionach rozegrane zostaną Mistrzostwa Europy do lat 21 w piłce nożnej. Jednym z obiektów, na których toczyć się będzie rywalizacja, jest Stadion Miejski w Gdyni. Pierwszym mecz w Trójmieście już za 3 dni!

Stadion na co dzień użytkowany przez Arkę może pomieścić ponad 15 tysięcy kibiców. Podczas EURO U21 obejrzymy na nim rywalizację drużyn z grupy B. Zmierzą się w niej reprezentacje Portugalii, Hiszpanii, Macedonii i Serbii (ostatni zespół nie wystąpi w Gdyni). Prezydent miasta liczy na dużą frekwencję i przyjazd kibiców także po mistrzostwach. Posłuchaj, co powiedział Wojciech Szczurek w rozmowie z Piotrem Mirowiczem, reporterem Radia ESKA:


O przygotowanie miast-gospodarzy nie martwi się prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zdaniem Zbigniewa Bońka dobrze przygotowane są zarówno stadiony, jak i miejska infrastruktura. Posłuchaj, co legenda polskiej piłki mówiła wizytując Gdynię w kwietniu:


Polska zagra w grupie A. W początkowej fazie zmierzy się ze Słowacją i Szwecją w Lublinie oraz z Anglią w Kielcach. Finał turnieju odbędzie się 30 czerwca na stadionie przy ulicy Kałuży w Krakowie.

Plan meczów rozgrywanych w Gdyni:

Hiszpania - Macedonia (17 czerwca)
Portugalia - Hiszpania (20 czerwca)
Macedonia - Portugalia (23 czerwca)

Bilety są dostępne w sprzedaży internetowej tutaj.

Zobacz także: Kiedy hity sezonu i derby Trójmiasta? Znamy terminarz piłkarskiej Lotto Ekstraklasy!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

12 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

1 godz. 7 min.
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

1 godz. 8 min.
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

1 godz. 11 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy