Podniebne akrobacje w najbliższy weekend w Gdyni. Gdzie je oglądać?

Zdjęcie z artykułu: Podniebne akrobacje w najbliższy weekend w Gdyni. Gdzie je oglądać? Podniebne pokazy już od piątku; coltsfan/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Podniebne akrobacje w najbliższy weekend w Gdyni. Gdzie je oglądać?

Gdynia AeroBaltic Powered by Lotos Air BP to wyjątkowa impreza sportowa. Łączy w sobie akrobacje i sztukę porównywalną do wielkich widowisk teatralnych. Musicie tam być!

To już kolejna impreza w Gdyni, na której prezentowane są podniebne akrobacje. Gdynia AeroBaltic Powered by Lotos Air BP wystartuje  już w najbliższy weekend. Pokazy będą odbywać się zarówno w dzień, jak i w nocy. Każdego dnia pokazy rozpoczynać będą akrobatyczne popisy skoczków spadochroniarskich z grupy SKYMAGIC.

Pokazy będą zarówno indywidualne, jak i grupowe, a do Gdyni zjadą piloci z całego świata. Pokazy każdego dnia podzielone będą na dwa bloki Pierwszy blok rozpoczynać się będzie o godzinie 16.30 i kończyć ok. godziny 20.00, zaś drugi blok wystartuje po godzinie 20.10 i skończy się ok. godziny 22.30. Popisy najlepiej podziwiać z Plaży Śródmieście lub Bulwaru Nadmorskiego.

Czytaj także: Latające psy w Gdyni! Zobaczcie, jak latali uczestnicy dogfrisbee [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

15 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

1 godz. 10 min.
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

1 godz. 11 min.
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

1 godz. 14 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy