Patryk Lipski nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk! Piłkarz podpisał kontrakt na 4 lata

Patryk Lipski został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. 23-letni pomocnik podpisał z gdańskim klubem czteroletni kontrakt. To szóste wzmocnienie Lechii w tym sezonie.

 

Zdjęcie z artykułu: Patryk Lipski nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk! Piłkarz podpisał kontrakt na 4 lata Pierwszy mecz w barwach Lechii, Lipski zagra w poniedziałek w Szczecinie z tamtejszą Pogonią.; fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu Patryk Lipski nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk! Piłkarz podpisał kontrakt na 4 lata

Lipski to wychowanek szczecińskiego Salosu, jednak zdecydowaną większość dotychczasowej kariery spędził na Górnym Śląsku broniąc barw Ruchu Chorzów. W tym klubie rozegrał łącznie 66 ligowych spotkań, w których strzelił 10 goli. W czerwcu piłkarz wziął udział w młodzieżowych Mistrzostwach Europy U21.

Od pewnego czasu Lipski szukał pracy za granicą po tym jak jego kontrakt z Ruchem został rozwiązany przez Izbę ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych PZPN. Ostatnio wiele wskazywało na to, że zawrze umowę z chorwackim klubem HNK Rijeka, ale ostatecznie jego wybór padł na Lechię Gdańsk. Biało-zieloni poinformowali o podpisaniu kontraktu z nowym pomocnikiem na Twitterze:

cheia

Lipski w piątek (11.08) przeszedł pozytywnie testy medyczne i podpisał czteroletni kontrakt z Lechią. Tuż po zawarciu umowy pojechał do Gniewina i dołączył do zespołu, który przygotowuje się do meczu z Pogonią Szczecin. Na boisku będze grał z numerem 9.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dla którego psa była paczka z marihuaną w 2012 roku? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Dla którego psa była paczka z marihuaną w 2012 roku? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Pytanie o paczkę z marihuaną dla psa pupila było sporym zaskoczeniem dla uczestnika Milionerów? Poprawną odpowiedź publikujemy już teraz na ESKA.pl

6 godz. 27 min.
Polska w Pjongczang 2018 - ile mamy medali? KLASYFIKACJA MEDALOWA Zimowych Igrzysk

Polska w Pjongczang 2018 - ile mamy medali? KLASYFIKACJA MEDALOWA Zimowych Igrzysk

Polacy w Pjongczang prawie codziennie staną na starcie, by wywalczyć olimpijskie złoto. Ile mamy medali? Jak wygląda klasyfikacja medalowa? Sprawdźcie - na ESKA.pl

7 godz. 19 min.
Granola po Kuchennych Rewolucjach. Restauracja Śledź i Chleb w Gdyni - ADRES, MENU

Granola po Kuchennych Rewolucjach. Restauracja Śledź i Chleb w Gdyni - ADRES, MENU

Magda Gessler w Gdyni przeprowadziła rewolucję w Restauracji Granola. Co się zmieniło? 

7 godz. 27 min.
Ola Jordan - Instagram, mąż. Kim jest nowa jurorka Tańca z Gwiazdami?

Ola Jordan - Instagram, mąż. Kim jest nowa jurorka Tańca z Gwiazdami?

Kim jest Ola Jordan? Poznajcie nową jurorkę Tańca z Gwiazdami!

7 godz. 29 min.

MENU, KTÓRE ZACHWYCE I PIĘKNE OTOCZENIE.Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy