Patryk Lipski nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk! Piłkarz podpisał kontrakt na 4 lata

Patryk Lipski został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. 23-letni pomocnik podpisał z gdańskim klubem czteroletni kontrakt. To szóste wzmocnienie Lechii w tym sezonie.

 

Zdjęcie z artykułu: Patryk Lipski nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk! Piłkarz podpisał kontrakt na 4 lata Pierwszy mecz w barwach Lechii, Lipski zagra w poniedziałek w Szczecinie z tamtejszą Pogonią.; fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu Patryk Lipski nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk! Piłkarz podpisał kontrakt na 4 lata

Lipski to wychowanek szczecińskiego Salosu, jednak zdecydowaną większość dotychczasowej kariery spędził na Górnym Śląsku broniąc barw Ruchu Chorzów. W tym klubie rozegrał łącznie 66 ligowych spotkań, w których strzelił 10 goli. W czerwcu piłkarz wziął udział w młodzieżowych Mistrzostwach Europy U21.

Od pewnego czasu Lipski szukał pracy za granicą po tym jak jego kontrakt z Ruchem został rozwiązany przez Izbę ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych PZPN. Ostatnio wiele wskazywało na to, że zawrze umowę z chorwackim klubem HNK Rijeka, ale ostatecznie jego wybór padł na Lechię Gdańsk. Biało-zieloni poinformowali o podpisaniu kontraktu z nowym pomocnikiem na Twitterze:

cheia

Lipski w piątek (11.08) przeszedł pozytywnie testy medyczne i podpisał czteroletni kontrakt z Lechią. Tuż po zawarciu umowy pojechał do Gniewina i dołączył do zespołu, który przygotowuje się do meczu z Pogonią Szczecin. Na boisku będze grał z numerem 9.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

14 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

1 godz. 9 min.
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

1 godz. 10 min.
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

1 godz. 13 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy