Gdynia gości młode gwiazdy piłki. Już jutro wielki hit!

Zdjęcie z artykułu: Gdynia gości młode gwiazdy piłki. Już jutro wielki hit! Już jutro Hiszpania podejmie Portugalię; PrtSc / Facebook / UEFA EURO U21
Ilustracja do artykułu Gdynia gości młode gwiazdy piłki. Już jutro wielki hit!

UEFA EURO U21 trwa w najlepsze! Już we wtorek (20 czerwca) na Stadionie Miejskim w Gdyni rozegrany zostanie wielki hit fazy grupowej.

Pierwszy mecz w Trójmieście przyniósł grad bramek, a Hiszpania bez problemu pokonała Macedonię. Drugie spotkanie ma być jeszcze ciekawsze i zdecydowanie bardziej wyrównane. Tym razem Hiszpanie podejmą Portugalczyków, a w składach obu zespołów możemy spodziewać się wschodzących gwiazd europejskiej piłki. To starcie zadecyduje prawdopodobnie o awansie do półfinału turnieju. Początek meczu na Stadionie Miejskim w Gdyni zaplanowano na godzinę 20:45.

Wyniki pierwszych spotkań w grupie B:

Portugalia 2 : 0 Serbia

Hiszpania 5 : 0 Macedonia

Zobacz piękną bramkę z sobotniego meczu w Gdyni:


Zobacz także: Gdynia: Komunikacja w dni meczowe UEFA EURO U21. Sprawdź zmiany w organizacji ruchu!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

13 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

1 godz. 8 min.
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

1 godz. 9 min.
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

1 godz. 12 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy