Newsy z kategorii - sport

Sport - Wybrane z sieci - Trójmiasto

Gorący Temat

Wybrzeże na remis w Łodzi! Mecz na szczycie przerwała śnieżyca

Wybrzeże Gdańsk zdobyło cenny punkt w wyjazdowym starciu z Orłem. Mecz Nice Polskiej Ligi Żużlowej został przerwany po 10 biegach z powodu złej pogody. Łódź nawiedziła bowiem śnieżyca.

24 kwietnia 2017,08:30 Przeczytaj poźniej

Lechia pokonała przed własną publicznością Arkę w 29. kolejce Lotto Ekstraklasy. Derby Trójmiasta przyciągnęły na trybuny Stadionu Energa Gdańsk ponad 28 tysięcy kibiców. Biało-Zieloni wrócili na trzecie miejsce w ligowej tabeli.

17 kwietnia 2017,20:30 Przeczytaj poźniej
Derby Trójmiasta już jutro! Zobacz bramki i historię meczów Lechii z Arką [WIDEO] [ZAPOWIEDŹ]

Już w poniedziałek (17 kwietnia) o godzinie 18:00 rozpoczną się piłkarskie derby Trójmiasta! Na Stadionie Energa Gdańsk w długo wyczekiwanym spotkaniu Lechia podejmie Arkę Gdynia. Kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki?

16 kwietnia 2017,20:30 Przeczytaj poźniej
Ostatnia zmiana Piotra Gacka! Znakomity siatkarz zakończył karierę [WIDEO]

W czwartkowym meczu Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom po raz ostatni wystąpił Piotr Gacek. Mistrz Europy i wicemistrz świata zakończył wspaniałą karierę.

14 kwietnia 2017,10:28 Przeczytaj poźniej
Gdynianin wygrał maraton na biegunie! Biegł przy -35 stopniach Celsjusza [ZDJĘCIA, WIDEO]

Piotr Suchenia z Gdyni wygrał morderczy maraton na biegunie północnym! Dystans o długości 42 kilometrów i 195 metrów pokonał w czasie 4 godzin i 6 minut.

12 kwietnia 2017,21:30 Przeczytaj poźniej
Dusan Kuciak na dłużej w Lechii! [WIDEO]

Podstawowy bramkarz Lechii przedłużył kontrakt z klubem do końca sezonu 2018/19. Dusan Kuciak gra w biało-zielonych barwach dopiero od kilku miesięcy, jednak już zdecydował się związać na dłużej z gdańskim zespołem.

12 kwietnia 2017,11:15 Przeczytaj poźniej
Ten Arkowiec już wie, że zdobędzie Puchar Polski. Sprawdź, jak spisał się w Turbokozaku! [WIDEO]

Dariusz Formella to jedyny zawodnik Arki, który jest już pewny zdobycia Pucharu Polski. Być może dlatego właśnie on został zaproszony do udziału w Turbokozaku. Zobacz, jak sobie poradził!

11 kwietnia 2017,19:00 Przeczytaj poźniej