Żuławskie Lato z gwiazdami polskiej muzyki! Będzie Ewa Farna i Dawid Kwiatkowski [DATY, BILETY]

Zdjęcie z artykułu: Żuławskie Lato z gwiazdami polskiej muzyki! Będzie Ewa Farna i Dawid Kwiatkowski [DATY, BILETY] Żuławskie Lato z gwiazdami polskiej muzyki! Będzie Ewa Farna i Dawid Kwiatkowski [DATY, BILETY];
Ilustracja do artykułu Żuławskie Lato z gwiazdami polskiej muzyki! Będzie Ewa Farna i Dawid Kwiatkowski [DATY, BILETY]

W Nowym Stawie zbliża się najgorętsza impreza roku. Już 19 sierpnia w Nowym Stawie zagrają Ewa farna, Dawid Kwiatkowski i Jula - a to dopiero początek! Zobaczcie, kto wystąpi na festiwalu!

Na polu koncertowym przy ul. Bema 7 w Nowym Stawie zagrają dla nas największe gwiazdy polskiej muzyki. Żuławskie Lato odbędzie się w sobotę, 19 sierpnia. Impreza zaczyna się o godzinie 17 i trwa aż do nocy.

Na miejscu zobaczycie chór Sound&Grace, Julę, Dawida Kwiatkowskiego, Antka Smykiewicza, a nawet... Ewę Farnę! Wokalistka zaśpiewa swoje największe hity. Oprócz koncertów czekają atrakcje dla najmłodszych, fotobudka i dmuchawce. Przygotujcie się na wieczór pełen emocji i dobrej zabawy!

Bilety do kupienia w Nowostawskim Centrum Kultury i Biblioteki przy ulicy Jana Pawła II 2. W przedsprzedaży dostaniecie je już za 15, a w dniu imprezy - 20 zł. Dla dzieci do lat 6 wstęp wolny. Wejściówki znajdziecie też na portalu e-bilet.pl. Spieszcie się - liczba miejsc jest ograniczona!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

15 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

1 godz. 10 min.
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

1 godz. 11 min.
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

1 godz. 14 min.

Kawa i ciastko w towarzystwie kotów?! Tak! KOTKA CAFE zaprasza!!Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy