W tych miastach jest najwięcej singli na Pomorzu! Zobacz listę [TOP 10]

Miasta o największym odsetku singli na Pomorzu 10 W tych miastach jest najwięcej singli na Pomorzu! Zobacz listę [TOP 10]
Miasta o największym odsetku singli na Pomorzu / Pixabay.com CC0 Public Domain / adamkontor
Ilustracja do artykułu: W tych miastach jest najwięcej singli na Pomorzu! Zobacz listę [TOP 10]

W których miastach województwa pomorskiego najłatwiej znaleźć drugą połówkę? Oczywiście tam, gdzie odsetek singli jest największy. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie dziesięciu miast, które przewodzą w tej statystyce.

W dzisiejszym świecie coraz bardziej popularne staje się życie w pojedynkę. Lubimy sami podejmować decyzje i za nie odpowiadać. W głębi serca chyba każdy liczy jednak na to, że zestarzeje się z jedną najbliższą osobą. Na naszej liście znajdują się pomorskie miasta, w których duża część mieszkańców czeka jeszcze na swoją drugą połowę. Może to wskazówka, gdzie szansa na znalezienie miłości jest największa? Oceńcie sami! Aby wyświetlić listę miast, kliknijcie w zdjęcie u góry artykułu.

Zobacz także: Gdzie zjemy najlepszą pizzę w Trójmieście? Sprawdziliśmy! [TOP 15]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Kto był poetą w powieści Mistrz i Małgorzata? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Czy znała prawidłową odpowiedź?

2 godz. 49 min.
Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Na KSW 39 oprócz sportowych emocji zawodnikom towarzyszyła motywacyjna muzyka podczas wejścia do klatki. Sprawdź, przy jakich utworach wchodzili Juras i Popek. To ich wejścia zrobiły największe wrażenie na kibicach. 

4 godz. 55 min.
Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Facebook zapłaci twórcom nawet 250 tysięcy dolarów za seriale i dłuższe materiały wideo. Kiedy i co będzie można obejrzeć na Facebooku?

5 godz. 42 min.
Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017 to jedno z najbardziej nietypowych świąt. Sprawdź na ESKA.pl, które gwiazdy doskonale wpisują się w ten dzień.

5 godz. 45 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy