W tych miastach jest najwięcej singli na Pomorzu! Zobacz listę [TOP 10]

Miasta o największym odsetku singli na Pomorzu 10 W tych miastach jest najwięcej singli na Pomorzu! Zobacz listę [TOP 10]
Miasta o największym odsetku singli na Pomorzu / Pixabay.com CC0 Public Domain / adamkontor
Ilustracja do artykułu: W tych miastach jest najwięcej singli na Pomorzu! Zobacz listę [TOP 10]

W których miastach województwa pomorskiego najłatwiej znaleźć drugą połówkę? Oczywiście tam, gdzie odsetek singli jest największy. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie dziesięciu miast, które przewodzą w tej statystyce.

W dzisiejszym świecie coraz bardziej popularne staje się życie w pojedynkę. Lubimy sami podejmować decyzje i za nie odpowiadać. W głębi serca chyba każdy liczy jednak na to, że zestarzeje się z jedną najbliższą osobą. Na naszej liście znajdują się pomorskie miasta, w których duża część mieszkańców czeka jeszcze na swoją drugą połowę. Może to wskazówka, gdzie szansa na znalezienie miłości jest największa? Oceńcie sami! Aby wyświetlić listę miast, kliknijcie w zdjęcie u góry artykułu.

Zobacz także: Gdzie zjemy najlepszą pizzę w Trójmieście? Sprawdziliśmy! [TOP 15]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.

24 lipca 2017, 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.

24 lipca 2017, 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.

24 lipca 2017, 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.

24 lipca 2017, 16:56

BEAPHAR!! 75 urodziny kultowej marki!! Wszystkiego najlepszego :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy