W tych miastach jest najwięcej singli na Pomorzu! Zobacz listę [TOP 10]

Miasta o największym odsetku singli na Pomorzu 10 W tych miastach jest najwięcej singli na Pomorzu! Zobacz listę [TOP 10]
Miasta o największym odsetku singli na Pomorzu / Pixabay.com CC0 Public Domain / adamkontor
Ilustracja do artykułu: W tych miastach jest najwięcej singli na Pomorzu! Zobacz listę [TOP 10]

W których miastach województwa pomorskiego najłatwiej znaleźć drugą połówkę? Oczywiście tam, gdzie odsetek singli jest największy. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie dziesięciu miast, które przewodzą w tej statystyce.

W dzisiejszym świecie coraz bardziej popularne staje się życie w pojedynkę. Lubimy sami podejmować decyzje i za nie odpowiadać. W głębi serca chyba każdy liczy jednak na to, że zestarzeje się z jedną najbliższą osobą. Na naszej liście znajdują się pomorskie miasta, w których duża część mieszkańców czeka jeszcze na swoją drugą połowę. Może to wskazówka, gdzie szansa na znalezienie miłości jest największa? Oceńcie sami! Aby wyświetlić listę miast, kliknijcie w zdjęcie u góry artykułu.

Zobacz także: Gdzie zjemy najlepszą pizzę w Trójmieście? Sprawdziliśmy! [TOP 15]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!

25 kwietnia 2017, 22:38
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo? Wiemy już, kto znajdzie się w finale drugiej edycji show!

25 kwietnia 2017, 22:33
Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars już wkrótce wystąpi w Polsce! Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się po tym show!

25 kwietnia 2017, 16:39
Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 to wyjątkowy zlot fanów Eda Sheerana, na którym nie może zabraknąć największych miłośników autora hitu Shape Of You. Sprawdź, kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie oraz jakie atrakcje czekają tam na fanów artysty.

25 kwietnia 2017, 16:27
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy