Miasta z najlepiej wykształconymi mieszkańcami na Pomorzu! Zobacz ranking [TOP 5]

Miasta z najlepiej wykształconymi mieszkańcami na Pomorzu! Zobacz Ranking [TOP 5] 5 Miasta z najlepiej wykształconymi mieszkańcami na Pomorzu! Zobacz Ranking [TOP 5]
Miasta z najlepiej wykształconymi mieszkańcami na Pomorzu! Zobacz Ranking [TOP 5] / Pixabay.com CC0 Public Domain / geralt
Ilustracja do artykułu: Miasta z najlepiej wykształconymi mieszkańcami na Pomorzu! Zobacz ranking [TOP 5]

Wraz z XXI wiekiem do polski przyszła moda na kształcenie. Coraz chętniej wybieramy się na studia, a ścieżka edukacji zazwyczaj nie kończy się na zdanej maturze. Sprawdziliśmy, w którym z miast województwa pomorskiego największy odsetek mieszkańców ma wyższe wykształcenie.

Wydawać by się mogło, że na czele rankingu znajdziemy Gdańsk. Jest tu kilka naprawdę dobrych uczelni, a młodzież chętnie wybiera ambitne kierunki studiów. Nic bardziej mylnego! Miasto liderujące w naszym regionie może zaskoczyć. Co ciekawe, u kobiet statystyki są zdecydowanie lepsze, aniżeli u mężczyzn. Zobaczcie sami, gdzie największy odsetek mieszkańców ma wyższe wykształcenie. Aby przejść do zestawienia, wystarczy kliknąć w zdjęcie u góry artykułu.

Zobacz także: W tych miastach jest najwięcej singli na Pomorzu! Zobacz listę [TOP 10]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy