Miasta z najlepiej wykształconymi mieszkańcami na Pomorzu! Zobacz ranking [TOP 5]

Miasta z najlepiej wykształconymi mieszkańcami na Pomorzu! Zobacz Ranking [TOP 5] 5 Miasta z najlepiej wykształconymi mieszkańcami na Pomorzu! Zobacz Ranking [TOP 5]
Miasta z najlepiej wykształconymi mieszkańcami na Pomorzu! Zobacz Ranking [TOP 5] / Pixabay.com CC0 Public Domain / geralt
Ilustracja do artykułu: Miasta z najlepiej wykształconymi mieszkańcami na Pomorzu! Zobacz ranking [TOP 5]

Wraz z XXI wiekiem do polski przyszła moda na kształcenie. Coraz chętniej wybieramy się na studia, a ścieżka edukacji zazwyczaj nie kończy się na zdanej maturze. Sprawdziliśmy, w którym z miast województwa pomorskiego największy odsetek mieszkańców ma wyższe wykształcenie.

Wydawać by się mogło, że na czele rankingu znajdziemy Gdańsk. Jest tu kilka naprawdę dobrych uczelni, a młodzież chętnie wybiera ambitne kierunki studiów. Nic bardziej mylnego! Miasto liderujące w naszym regionie może zaskoczyć. Co ciekawe, u kobiet statystyki są zdecydowanie lepsze, aniżeli u mężczyzn. Zobaczcie sami, gdzie największy odsetek mieszkańców ma wyższe wykształcenie. Aby przejść do zestawienia, wystarczy kliknąć w zdjęcie u góry artykułu.

Zobacz także: W tych miastach jest najwięcej singli na Pomorzu! Zobacz listę [TOP 10]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy