Gdzie rodzi się najwięcej dzieci w Pomorskiem? Zobacz ranking miast! [TOP 10]

Gdzie rodzi się najwięcej dzieci w Pomorskiem? 10 Gdzie rodzi się najwięcej dzieci w Pomorskiem? Zobacz ranking miast! [TOP 10]
Gdzie rodzi się najwięcej dzieci w Pomorskiem? / Pixabay.com CC0 Public Domain / Profile
Ilustracja do artykułu: Gdzie rodzi się najwięcej dzieci w Pomorskiem? Zobacz ranking miast! [TOP 10]

Polskie dane demograficzne nie mogą napawać optymizmem. Na Pomorzu są jednak miasta, w których nie ma co narzekać na statystyki. Gdzie rodzi się najwięcej dzieci w naszym województwie?

Przygotowaliśmy ranking pomorskich miast pod względem liczby urodzeń żywych na 1000 mieszkańców. Dane pochodzą z Głównego Urzędu Statystycznego. Czołowe miejsca w zestawieniu mogą Was zaskoczyć. Miasto zajmujące pierwszą pozycję jest jednocześnie trzecim w skali całego kraju. Zobaczcie, gdzie rodzi się najwięcej dzieci na Pomorzu. Aby przejść do rankingu, wystarczy kliknąć w zdjęcie u góry artykułu.

Zobacz także: W tych miastach trzeba uważać! Gdzie jest największa przestępczość na Pomorzu?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy