Zagrożenie pożarowe w pomorskich lasach!

Zdjęcie z artykułu: Zagrożenie pożarowe w pomorskich lasach! Zagrożenie pożarowe (lasy); Pixabay.com CC0 Public Domain / skeeze / zdjęcie ilustracyjne
Ilustracja do artykułu Zagrożenie pożarowe w pomorskich lasach!

Na oficjalnym profilu Rządowego Centrum Bezpieczeństwa na Twitterze pojawiła się mapa ostrzeżeń, dotycząca zagrożenia pożarowego w lasach na terenie całego kraju. Spora część województwa pomorskiego została oznaczona kolorem czerwonym.

"Zagrożenie pożarowe w lasach. Zachowajcie ostrożność!" Komunikat o takiej treści został zamieszczony przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Na mapie, którą załączamy poniżej, czerwony kolor oznacza duże zagrożenie pożarowe w lasach. Kolor żółty to zagrożenie średnie, a zielony - małe. Obszar zabarwiony na niebiesko jest niezagrożony, jednak na dzisiejszej grafice nie dostrzeżemy takiego miejsca. Na aktualną sytuację wpływa wiele czynników, między innymi wysoka temperatura i suche powietrze. Pamiętajcie, by zawiadomić odpowiednie służby, gdy coś niepokojącego przykuje Waszą uwagę. Jak mówi stare polskie przysłowie, "ostrożności nigdy za wiele".


Zobacz także: Gdzie rodzi się najwięcej dzieci w Pomorskiem? Zobacz ranking miast! [TOP 10]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy