Zagrożenie pożarowe w pomorskich lasach!

Zdjęcie z artykułu: Zagrożenie pożarowe w pomorskich lasach! Zagrożenie pożarowe (lasy); Pixabay.com CC0 Public Domain / skeeze / zdjęcie ilustracyjne
Ilustracja do artykułu Zagrożenie pożarowe w pomorskich lasach!

Na oficjalnym profilu Rządowego Centrum Bezpieczeństwa na Twitterze pojawiła się mapa ostrzeżeń, dotycząca zagrożenia pożarowego w lasach na terenie całego kraju. Spora część województwa pomorskiego została oznaczona kolorem czerwonym.

"Zagrożenie pożarowe w lasach. Zachowajcie ostrożność!" Komunikat o takiej treści został zamieszczony przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Na mapie, którą załączamy poniżej, czerwony kolor oznacza duże zagrożenie pożarowe w lasach. Kolor żółty to zagrożenie średnie, a zielony - małe. Obszar zabarwiony na niebiesko jest niezagrożony, jednak na dzisiejszej grafice nie dostrzeżemy takiego miejsca. Na aktualną sytuację wpływa wiele czynników, między innymi wysoka temperatura i suche powietrze. Pamiętajcie, by zawiadomić odpowiednie służby, gdy coś niepokojącego przykuje Waszą uwagę. Jak mówi stare polskie przysłowie, "ostrożności nigdy za wiele".


Zobacz także: Gdzie rodzi się najwięcej dzieci w Pomorskiem? Zobacz ranking miast! [TOP 10]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy