Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO] Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO]; Pixabay.com CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO]

Jak wynika z badań, w Polsce brakuje około 50 tysięcy kierowców ciężarówek oraz ciągników sidłowych z naczepą. Na dane zareagował Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, organizując targi dla przedstawicieli tej branży. Odbędą się one w środę (22 marca) w godzinach 10:00-12:00.

- Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które chciałyby podjąć pracę w tym zawodzie. Oczywiście zapraszamy osoby bezrobotne, bo to jest nasz główny cel, ale również osoby pracujące, które myślą o zmianie pracy. Będzie to doskonała okazja, żeby porozmawiać z przyszłymi pracodawcami, zadać im nurtujące pytania. Miejmy nadzieję, że efektem rozmów będzie podjęcie pracy przez przybyłe osoby - mówi Emilia Ciborowska z Powiatowego Urzędu Pracy w rozmowie z Piotrem Mirowiczem, reporterem Radia ESKA.

 

- Pracodawcy będą mieli świetną okazję, żeby w krótkim czasie poznać wielu kandydatów, dokonać ewentualnej selekcji - dodaje Emilia Ciborowska. Warto zaznaczyć, że swoje stoiska rozstawią również firmy, które poszukują kierowców bez dodatkowych kategorii czy uprawnień.

 

Targi odbędą się już w środę (22 marca) w budynku Powiatowego Urzędu Pracy przy ulicy Kołłątaja 8 w Gdyni. Wstęp jest bezpłatny.

Zobacz także: Tak wygląda Muzeum II Wojny Światowej. Otwarcie już niebawem! [GALERIA ZDJĘĆ]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy