Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO] Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO]; Pixabay.com CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO]

Jak wynika z badań, w Polsce brakuje około 50 tysięcy kierowców ciężarówek oraz ciągników sidłowych z naczepą. Na dane zareagował Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, organizując targi dla przedstawicieli tej branży. Odbędą się one w środę (22 marca) w godzinach 10:00-12:00.

- Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które chciałyby podjąć pracę w tym zawodzie. Oczywiście zapraszamy osoby bezrobotne, bo to jest nasz główny cel, ale również osoby pracujące, które myślą o zmianie pracy. Będzie to doskonała okazja, żeby porozmawiać z przyszłymi pracodawcami, zadać im nurtujące pytania. Miejmy nadzieję, że efektem rozmów będzie podjęcie pracy przez przybyłe osoby - mówi Emilia Ciborowska z Powiatowego Urzędu Pracy w rozmowie z Piotrem Mirowiczem, reporterem Radia ESKA.

 

- Pracodawcy będą mieli świetną okazję, żeby w krótkim czasie poznać wielu kandydatów, dokonać ewentualnej selekcji - dodaje Emilia Ciborowska. Warto zaznaczyć, że swoje stoiska rozstawią również firmy, które poszukują kierowców bez dodatkowych kategorii czy uprawnień.

 

Targi odbędą się już w środę (22 marca) w budynku Powiatowego Urzędu Pracy przy ulicy Kołłątaja 8 w Gdyni. Wstęp jest bezpłatny.

Zobacz także: Tak wygląda Muzeum II Wojny Światowej. Otwarcie już niebawem! [GALERIA ZDJĘĆ]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sławomir jako Tina Turner - VIDEO z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Sławomir jako Tina Turner - VIDEO z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tina Turner w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4. W babcię rock'n'rolla wcielił się Sławomir. Jak mu poszło?  

1 godz. 26 min.
Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1

Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1

Wojenne dziewczyny to hit wiosennej ramówki TVP1. Kto występuje w najnowszej superprodukcji? Obsada Wojennych dziewczyn do sprawdzania już teraz - na ESKA.pl.

2 godz. 15 min.
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4 za nami. Sprawdź metamorfozy z 25.03.2017, wyniki i video.

5 godz. 0 min.
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Czarnogóra - Polska to najbardziej emocjonujący mecz w grupie E! 26 marca piłkarze Adama Nawałki powalczą o 3 punkty w eliminacjach MŚ Rosja 2018, dlatego nie możecie go przegapić! Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

6 godz. 47 min.

Podpisz Oświadczenie Woli - może uratujesz komuś życie ...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy