Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO] Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO]; Pixabay.com CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO]

Jak wynika z badań, w Polsce brakuje około 50 tysięcy kierowców ciężarówek oraz ciągników sidłowych z naczepą. Na dane zareagował Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, organizując targi dla przedstawicieli tej branży. Odbędą się one w środę (22 marca) w godzinach 10:00-12:00.

- Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które chciałyby podjąć pracę w tym zawodzie. Oczywiście zapraszamy osoby bezrobotne, bo to jest nasz główny cel, ale również osoby pracujące, które myślą o zmianie pracy. Będzie to doskonała okazja, żeby porozmawiać z przyszłymi pracodawcami, zadać im nurtujące pytania. Miejmy nadzieję, że efektem rozmów będzie podjęcie pracy przez przybyłe osoby - mówi Emilia Ciborowska z Powiatowego Urzędu Pracy w rozmowie z Piotrem Mirowiczem, reporterem Radia ESKA.

 

- Pracodawcy będą mieli świetną okazję, żeby w krótkim czasie poznać wielu kandydatów, dokonać ewentualnej selekcji - dodaje Emilia Ciborowska. Warto zaznaczyć, że swoje stoiska rozstawią również firmy, które poszukują kierowców bez dodatkowych kategorii czy uprawnień.

 

Targi odbędą się już w środę (22 marca) w budynku Powiatowego Urzędu Pracy przy ulicy Kołłątaja 8 w Gdyni. Wstęp jest bezpłatny.

Zobacz także: Tak wygląda Muzeum II Wojny Światowej. Otwarcie już niebawem! [GALERIA ZDJĘĆ]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy