Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO] Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO]; Pixabay.com CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Trójmiasto: Kierowcy ciężarówek na wagę złota! [AUDIO]

Jak wynika z badań, w Polsce brakuje około 50 tysięcy kierowców ciężarówek oraz ciągników sidłowych z naczepą. Na dane zareagował Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, organizując targi dla przedstawicieli tej branży. Odbędą się one w środę (22 marca) w godzinach 10:00-12:00.

- Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które chciałyby podjąć pracę w tym zawodzie. Oczywiście zapraszamy osoby bezrobotne, bo to jest nasz główny cel, ale również osoby pracujące, które myślą o zmianie pracy. Będzie to doskonała okazja, żeby porozmawiać z przyszłymi pracodawcami, zadać im nurtujące pytania. Miejmy nadzieję, że efektem rozmów będzie podjęcie pracy przez przybyłe osoby - mówi Emilia Ciborowska z Powiatowego Urzędu Pracy w rozmowie z Piotrem Mirowiczem, reporterem Radia ESKA.

 

- Pracodawcy będą mieli świetną okazję, żeby w krótkim czasie poznać wielu kandydatów, dokonać ewentualnej selekcji - dodaje Emilia Ciborowska. Warto zaznaczyć, że swoje stoiska rozstawią również firmy, które poszukują kierowców bez dodatkowych kategorii czy uprawnień.

 

Targi odbędą się już w środę (22 marca) w budynku Powiatowego Urzędu Pracy przy ulicy Kołłątaja 8 w Gdyni. Wstęp jest bezpłatny.

Zobacz także: Tak wygląda Muzeum II Wojny Światowej. Otwarcie już niebawem! [GALERIA ZDJĘĆ]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!

25 kwietnia 2017, 22:38
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo? Wiemy już, kto znajdzie się w finale drugiej edycji show!

25 kwietnia 2017, 22:33
Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars już wkrótce wystąpi w Polsce! Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się po tym show!

25 kwietnia 2017, 16:39
Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 to wyjątkowy zlot fanów Eda Sheerana, na którym nie może zabraknąć największych miłośników autora hitu Shape Of You. Sprawdź, kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie oraz jakie atrakcje czekają tam na fanów artysty.

25 kwietnia 2017, 16:27
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy