Stadionowa dieta cud! Gdańszczanki zgubią zbędne kilogramy... na murawie

Zdjęcie z artykułu: Stadionowa dieta cud! Gdańszczanki zgubią zbędne kilogramy... na murawie Stadionowa dieta naprawdę działa! Sprawdzili ją już panowie...; CC0 Creative Commons, PublicDomainPictures
Ilustracja do artykułu Stadionowa dieta cud! Gdańszczanki zgubią zbędne kilogramy... na murawie

Fałdki na brzuchu i upiorny cellulit znikną w mgnieniu oka, a bikini znów wróci do łask. Stadion Energa w Gdańsku bierze się za odchudzanie chętnych pań. W ramach najnowszego projektu Ekstra FAN Ladies, trzydzieści kobiet rozpocznie dietę pod opieką trenerów i specjalistów żywienia

Nabór ochotniczek do programu właśnie wystartował. Poszukiwane są kobiety między 35 a 60 rokiem życia, których wskaźnik BMI wynosi ponad 28. Zapisywać można się TUTAJ, ale warto się pospieszyć, bo wstępna rekrutacja trwa tylko do czwartku (17.08)! W drugim etapie osoby spełniające warunki uczestnictwa będą zapraszane na rozmowy rekrutacyjne – w rezultacie do programu zostanie przyjętych ok. 30 pań.

Udział w Ekstra FAN Ladies jest darmowy, ale wymaga ogromnego zaangażowania ze strony uczestniczek. Gdańszczanki będą musiały stawiać się na stadionie dwa razy w tygodniu, gdzie pod okiem trenerów wezmą się za ćwiczenia. -Nie ma co ukrywać. To będzie ostry wycisk – przyznaje Karolina Janik ze Stadionu Energa Gdańsk. -Co ważne, przygotowane zajęcia są bardzo różnorodne; od gry w piłkę, poprzez warsztaty taneczne, po treningi z wykorzystaniem stadionowej infrastruktury.

Oczywiście kobiety, które podejmą wyzwanie, muszą się także postarać o poprawę własnych nawyków żywieniowych. By stopniowa zamiana śmieciowego jedzenia na zdrowe i pełnowartościowe posiłki przebiegała sprawnie i możliwie jak najmniej boleśnie, panie będą zasięgały rad dietetyków, fizjologów i lekarzy zatrudnionych do programu.

Projekt Ekstra FAN Ladies potrwa 12 tygodni… a po jego zakończeniu przyjdzie czas radosnych podsumowań. Jak się okazuje, stadionowa dieta jest bardzo skuteczna. Sprawdzili ją już panowie, którzy w osobnych dwóch edycjach programu zgubili łącznie 260 kilogramów.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

14 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

1 godz. 9 min.
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

1 godz. 10 min.
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

1 godz. 13 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy