Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci!

Zdjęcie z artykułu: Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci! Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci!; Pixabay.com CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci!

Sopoccy policjanci najprawdopodobniej uratowali życie 55-latka! Mężczyzna zamierzał popełnić samobójstwo. Poinformowała o tym zaniepokojona rodzina. Funkcjonariusze weszli do mieszkania przez okno w ostatniej chwili!

Sytuacja miała miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia. Bliscy 55-latka poinformowali policję, że mężczyzna miał stany depresyjne. Z ostatniej rozmowy z nim wywnioskowali, że zamierza odebrać sobie życie w pobliskim lesie. Mundurowi zaczęli krok po kroku sprawdzać miejsca wskazane przez rodzinę i oficera dyżurnego.

Funkcjonariusze pojechali do pobliskiego lasu, a dwóch z nich (starszy posterunkowy Piotr Chruścik i sierżant Mariusz Nizgorski) do miejsca zamieszkania mężczyzny. Nikt nie otworzył im drzwi, więc sprawdzili przez okno, co dzieje się w usytuowanym na parterze mieszkaniu. Po dostaniu się na balkon dostrzegli przez szybę leżącego na łóżku nieprzytomnego mężczyznę. Bez chwili zawahania weszli przez okno do środka i sprawdzili funkcje życiowe mężczyzny. Udrożnili mu drogi oddechowe oraz wezwali pomoc medyczną. Przy łóżku znaleziono także puste pudełka po tabletkach. Po przybyciu karetki pogotowia 55-latka natychmiast przewieziono do szpitala na oddział ostrych zatruć.

Przeczytaj także: Centrum pod specjalnym nadzorem gdańskich strażników. Posypią się mandaty?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy