Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci!

Zdjęcie z artykułu: Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci! Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci!; Pixabay.com CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci!

Sopoccy policjanci najprawdopodobniej uratowali życie 55-latka! Mężczyzna zamierzał popełnić samobójstwo. Poinformowała o tym zaniepokojona rodzina. Funkcjonariusze weszli do mieszkania przez okno w ostatniej chwili!

Sytuacja miała miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia. Bliscy 55-latka poinformowali policję, że mężczyzna miał stany depresyjne. Z ostatniej rozmowy z nim wywnioskowali, że zamierza odebrać sobie życie w pobliskim lesie. Mundurowi zaczęli krok po kroku sprawdzać miejsca wskazane przez rodzinę i oficera dyżurnego.

Funkcjonariusze pojechali do pobliskiego lasu, a dwóch z nich (starszy posterunkowy Piotr Chruścik i sierżant Mariusz Nizgorski) do miejsca zamieszkania mężczyzny. Nikt nie otworzył im drzwi, więc sprawdzili przez okno, co dzieje się w usytuowanym na parterze mieszkaniu. Po dostaniu się na balkon dostrzegli przez szybę leżącego na łóżku nieprzytomnego mężczyznę. Bez chwili zawahania weszli przez okno do środka i sprawdzili funkcje życiowe mężczyzny. Udrożnili mu drogi oddechowe oraz wezwali pomoc medyczną. Przy łóżku znaleziono także puste pudełka po tabletkach. Po przybyciu karetki pogotowia 55-latka natychmiast przewieziono do szpitala na oddział ostrych zatruć.

Przeczytaj także: Centrum pod specjalnym nadzorem gdańskich strażników. Posypią się mandaty?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sławomir jako Tina Turner - VIDEO z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Sławomir jako Tina Turner - VIDEO z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tina Turner w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4. W babcię rock'n'rolla wcielił się Sławomir. Jak mu poszło?  

1 godz. 26 min.
Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1

Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1

Wojenne dziewczyny to hit wiosennej ramówki TVP1. Kto występuje w najnowszej superprodukcji? Obsada Wojennych dziewczyn do sprawdzania już teraz - na ESKA.pl.

2 godz. 15 min.
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4 za nami. Sprawdź metamorfozy z 25.03.2017, wyniki i video.

5 godz. 0 min.
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Czarnogóra - Polska to najbardziej emocjonujący mecz w grupie E! 26 marca piłkarze Adama Nawałki powalczą o 3 punkty w eliminacjach MŚ Rosja 2018, dlatego nie możecie go przegapić! Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

6 godz. 47 min.

Podpisz Oświadczenie Woli - może uratujesz komuś życie ...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy