Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci!

Zdjęcie z artykułu: Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci! Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci!; Pixabay.com CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci!

Sopoccy policjanci najprawdopodobniej uratowali życie 55-latka! Mężczyzna zamierzał popełnić samobójstwo. Poinformowała o tym zaniepokojona rodzina. Funkcjonariusze weszli do mieszkania przez okno w ostatniej chwili!

Sytuacja miała miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia. Bliscy 55-latka poinformowali policję, że mężczyzna miał stany depresyjne. Z ostatniej rozmowy z nim wywnioskowali, że zamierza odebrać sobie życie w pobliskim lesie. Mundurowi zaczęli krok po kroku sprawdzać miejsca wskazane przez rodzinę i oficera dyżurnego.

Funkcjonariusze pojechali do pobliskiego lasu, a dwóch z nich (starszy posterunkowy Piotr Chruścik i sierżant Mariusz Nizgorski) do miejsca zamieszkania mężczyzny. Nikt nie otworzył im drzwi, więc sprawdzili przez okno, co dzieje się w usytuowanym na parterze mieszkaniu. Po dostaniu się na balkon dostrzegli przez szybę leżącego na łóżku nieprzytomnego mężczyznę. Bez chwili zawahania weszli przez okno do środka i sprawdzili funkcje życiowe mężczyzny. Udrożnili mu drogi oddechowe oraz wezwali pomoc medyczną. Przy łóżku znaleziono także puste pudełka po tabletkach. Po przybyciu karetki pogotowia 55-latka natychmiast przewieziono do szpitala na oddział ostrych zatruć.

Przeczytaj także: Centrum pod specjalnym nadzorem gdańskich strażników. Posypią się mandaty?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!

25 kwietnia 2017, 22:38
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo? Wiemy już, kto znajdzie się w finale drugiej edycji show!

25 kwietnia 2017, 22:33
Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars już wkrótce wystąpi w Polsce! Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się po tym show!

25 kwietnia 2017, 16:39
Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 to wyjątkowy zlot fanów Eda Sheerana, na którym nie może zabraknąć największych miłośników autora hitu Shape Of You. Sprawdź, kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie oraz jakie atrakcje czekają tam na fanów artysty.

25 kwietnia 2017, 16:27
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy