Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci!

Zdjęcie z artykułu: Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci! Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci!; Pixabay.com CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Sopot: Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci!

Sopoccy policjanci najprawdopodobniej uratowali życie 55-latka! Mężczyzna zamierzał popełnić samobójstwo. Poinformowała o tym zaniepokojona rodzina. Funkcjonariusze weszli do mieszkania przez okno w ostatniej chwili!

Sytuacja miała miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia. Bliscy 55-latka poinformowali policję, że mężczyzna miał stany depresyjne. Z ostatniej rozmowy z nim wywnioskowali, że zamierza odebrać sobie życie w pobliskim lesie. Mundurowi zaczęli krok po kroku sprawdzać miejsca wskazane przez rodzinę i oficera dyżurnego.

Funkcjonariusze pojechali do pobliskiego lasu, a dwóch z nich (starszy posterunkowy Piotr Chruścik i sierżant Mariusz Nizgorski) do miejsca zamieszkania mężczyzny. Nikt nie otworzył im drzwi, więc sprawdzili przez okno, co dzieje się w usytuowanym na parterze mieszkaniu. Po dostaniu się na balkon dostrzegli przez szybę leżącego na łóżku nieprzytomnego mężczyznę. Bez chwili zawahania weszli przez okno do środka i sprawdzili funkcje życiowe mężczyzny. Udrożnili mu drogi oddechowe oraz wezwali pomoc medyczną. Przy łóżku znaleziono także puste pudełka po tabletkach. Po przybyciu karetki pogotowia 55-latka natychmiast przewieziono do szpitala na oddział ostrych zatruć.

Przeczytaj także: Centrum pod specjalnym nadzorem gdańskich strażników. Posypią się mandaty?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy