Sopot: 16-latek strzelał do ludzi i samochodów!

Zdjęcie z artykułu: Sopot: 16-latek strzelał do ludzi i samochodów! Zdjęcie ilustracyjne; Pixabay.com CC0 Public Domain / Jabbacake
Ilustracja do artykułu Sopot: 16-latek strzelał do ludzi i samochodów!

W czwartek (18 maja) postawiono zarzut 16-latkowi, który na początku tygodnia w Sopocie strzelał z pistoletu pneumatycznego do przechodniów oraz przejeżdżających samochodów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek (15 maja). Po godzinie 22:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Sopocie otrzymał zgłoszenie. Wynikało z niego, że z mieszkania przy ulicy Kraszewskiego ktoś strzela przez okno do ludzi i samochodów. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, świadkowie wskazali skąd najprawdopodobniej oddano strzały. Właściciel mieszkania przekonywał mundurowych, że to nie możliwe, by ktoś celował z tego miejsca. Policjanci sprawdzili jednak wszystkie pomieszczenia. W jednym z pokoi zastali 16-letniego chłopaka, który miał przy sobie broń pneumatyczną, plastikowe kulki oraz dodatkowe wyposażenie. Zabezpieczony sprzęt nie wymagał zezwolenia

Podejrzanemu postawiono zarzut narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo w kodeksie karnym przewidziane są nawet 3 lata pozbawienia wolności. Sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

40-letnia kobieta, która zgłosiła niebezpieczną sytuację na policję, nie doznała żadnych obrażeń ciała. Nikomu nic się nie stało, a żaden z samochodów nie został uszkodzony.

Zobacz także: Gdańsk: Dramat 3-letniej dziewczynki! Była bita i molestowana seksualnie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy