Sopot: 16-latek strzelał do ludzi i samochodów!

Zdjęcie z artykułu: Sopot: 16-latek strzelał do ludzi i samochodów! Zdjęcie ilustracyjne; Pixabay.com CC0 Public Domain / Jabbacake
Ilustracja do artykułu Sopot: 16-latek strzelał do ludzi i samochodów!

W czwartek (18 maja) postawiono zarzut 16-latkowi, który na początku tygodnia w Sopocie strzelał z pistoletu pneumatycznego do przechodniów oraz przejeżdżających samochodów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek (15 maja). Po godzinie 22:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Sopocie otrzymał zgłoszenie. Wynikało z niego, że z mieszkania przy ulicy Kraszewskiego ktoś strzela przez okno do ludzi i samochodów. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, świadkowie wskazali skąd najprawdopodobniej oddano strzały. Właściciel mieszkania przekonywał mundurowych, że to nie możliwe, by ktoś celował z tego miejsca. Policjanci sprawdzili jednak wszystkie pomieszczenia. W jednym z pokoi zastali 16-letniego chłopaka, który miał przy sobie broń pneumatyczną, plastikowe kulki oraz dodatkowe wyposażenie. Zabezpieczony sprzęt nie wymagał zezwolenia

Podejrzanemu postawiono zarzut narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo w kodeksie karnym przewidziane są nawet 3 lata pozbawienia wolności. Sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

40-letnia kobieta, która zgłosiła niebezpieczną sytuację na policję, nie doznała żadnych obrażeń ciała. Nikomu nic się nie stało, a żaden z samochodów nie został uszkodzony.

Zobacz także: Gdańsk: Dramat 3-letniej dziewczynki! Była bita i molestowana seksualnie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy