Skandaliczne zachowanie pod gdańską szkołą. Grupa dziewczyn bije, kopie i wyzywa swoją ofiarę [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Skandaliczne zachowanie pod gdańską szkołą. Grupa dziewczyn bije, kopie i wyzywa swoją ofiarę [WIDEO] Grupa gimnazjalistek bije, kopie i poniża swoją ofiarę; screenshot/ www.facebook.com/marika.pytlewska
Ilustracja do artykułu Skandaliczne zachowanie pod gdańską szkołą. Grupa dziewczyn bije, kopie i wyzywa swoją ofiarę [WIDEO]

W czwartek, 11 maja, przed jedną ze szkół w Gdańsku doszło do niewyobrażalnego przejawu agresji. Grupa gimnazjalistek znęca się nad jedną z dziewczyn – kopią ją, szarpią za włosy, wyzywają. Cała sytuacja została nagrana przez chłopaka, który był świadkiem tego zdarzenia.

Aktualizacja, godz.13:30

– Udało nam się ustalić tożsamość wszystkich uczestników tego zdarzenia. To osoby między 13. a 15. rokiem życia, uczniowie różnych gdańskich gimnazjów. Obecnie każdy z napastników jest przesłuchiwany. Według wstępnych ustaleń, powodem zajścia było nieporozumienie pomiędzy grupą bijących dziewczyn, a ich ofiarą – powiedziała podkom. Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Jak ustalił, Artur Jarząbek reporter Radia ESKA, w poniedziałek wszystkie materiały dowodowe trafią do Sądu Rodzinnego, który zadecyduje o dalszym losie nastolatków.

Wcześniej informowaliśmy

Te nagrania mrożą krew w żyłach! Widać na nich ogromną agresję i nienawiść grupy dziewczyn. Ofiara siedzi na ziemi, jest kopana, szarpana za włosy, po kilku ciosach kładzie się. Zewsząd dobiegają wulgaryzmy, wyzwiska. Zobaczcie sami.

Całą sytuację potęguje zachowanie chłopaka nagrywającego zdarzenie. Można odnieść wrażenie, że zajście obserwuje niczym przedstawienie. Zamiast pomóc bitej i kopanej dziewczynie on komentuje i podjudza do dalszego wylewu agresji grupy gimnazjalistek. W tle słychać także głosy innych świadków, którzy zdają się traktować zajście jako niezłe widowisko.

Do zdarzenia doszło obok Gimnazjum nr 3 Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7, przy ulicy Chałubińskiego w Gdańsku. Nagrania na swoim profilu zamieściła Marika Pytlewska, która opisała tę sytuację – Nie są to żadne plotki ani opowieści ponieważ osobiście rozmawiałam [...] z pobitą osobą i za całkowitą zgodą ofiary tej przemocy udostępniam ten filmik, żeby wszyscy mieli świadomość tego co się dzieje dookoła i starali się doprowadzić do zmniejszenia lub nawet do całkowitego zlikwidowania tego typu problemu.

Do tej sprawy jeszcze wrócimy i na bieżąco będziemy Was informować o kolejnych ustaleniach. 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy