Samochód zsunął się ze skarpy na Kamiennej Górze. Kierowca nie żyje

Zdjęcie z artykułu: Samochód zsunął się ze skarpy na Kamiennej Górze. Kierowca nie żyje Kierowca zginął na miejscu; diegoparra/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Samochód zsunął się ze skarpy na Kamiennej Górze. Kierowca nie żyje

Wczoraj na Kamiennej Górze doszło do tragicznego wypadku. Samochód kierowany przez 74-latka zsunął się ze skarpy. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 9.00 w Gdyni. 74-latek wjechał na Kamienną Górę. Ostatnie opady spowodowały, że nawierzchnia była dość miękka i samochód się zakopał. Kierowca o pomoc w wyciągnięciu samochodu poprosił swojego kolegę. Mężczyźni chcieli wyciągnąć samochód za pomocą liny holowniczej.

Kierowca zakopanego auta prawdopodobnie niewłaściwie manewrował pojazdem. Samochód zaczął zsuwać się ze skarpy. Lina pękła i auto 74-latka spadło na bulwar. Mężczyzna zginął na miejscu. Policja prowadzi śledztwo w kierunku nieszczęśliwego wypadku.

Czytaj także: Inauguracja Ekstraligi dla pomorskich klubów. Arka i Lechia wygrywają!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy