Rozebrali się dla kobiet. W Trójmieście powstaje niezwykły kalendarz!

Zdjęcie z artykułu: Rozebrali się dla kobiet. W Trójmieście powstaje niezwykły kalendarz! Takie ciacha zawitały w gdyńskiej torpedowni! Nie możemy doczekać się kalendarza!; facebook; Jakub Popławski
Ilustracja do artykułu Rozebrali się dla kobiet. W Trójmieście powstaje niezwykły kalendarz!

To prawdziwa „naga broń” w walce z rakiem! Już po raz trzeci polscy crossfiterzy wzięli udział w rozbieranej sesji zdjęciowej do kalendarza na 2018 rok. Wszystko w ramach kampanii „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa”, która edukuje i wspiera kobiety chore na nowotwór piersi oraz ich partnerów.

Rozebrali się do naga i prężyli muskuły w ruinach gdyńskiej torpedowni, a co najważniejsze - zrobili to w szczytnym celu. Dwunastu crossfiterów z Trójmiasta oraz m.in. z Krakowa, Opola i Olsztyna wzięło udział w niecodziennej sesji zdjęciowej do kalendarza „Power of Community”, który już pod koniec września trafi do sprzedaży. Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto Fundacji OnkoCafe, która wspiera kobiety chore na raka piersi.

Dodajmy, że to już trzecia edycja kalendarza. Wcześniej sportowcy pozowali przed obiektywem m.in. na terenie Stoczni Gdańskiej, a w tym roku planem zdjęciowym stała się dawna torpedownia w gdyńskich Babich Dołach. -Było to niemałe przedsięwzięcie logistyczne. Musieliśmy przewieźć na miejsce cały sprzęt i zainstalować studio. Zdjęcia trwały prawie cały dzień, na szczęście pogoda nam dopisała – opowiada inicjator akcji, Jakub Popławski. - Uczestnicy sesji zostali sfotografowani w trakcie wykonywania ćwiczeń crossfitowych. O dziwo, nie wstydzili się występowania nago. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie, choć żaden z zawodników nie jest profesjonalnym modelem. To zasługa m.in. naszego fotografa, Piotra Fajfera, który specjalizuje się w robieniu aktów.

Cała akcja jest częścią kampanii „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa”. Sportowcy, oprócz pozowania do kalendarza, promują profilaktykę raka piersi. Apelują także do mężczyzn, by wspierali swoje partnerki i zachęcali je do wykonywania okresowych badań.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dla którego psa była paczka z marihuaną w 2012 roku? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Dla którego psa była paczka z marihuaną w 2012 roku? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Pytanie o paczkę z marihuaną dla psa pupila było sporym zaskoczeniem dla uczestnika Milionerów? Poprawną odpowiedź publikujemy już teraz na ESKA.pl

6 godz. 26 min.
Polska w Pjongczang 2018 - ile mamy medali? KLASYFIKACJA MEDALOWA Zimowych Igrzysk

Polska w Pjongczang 2018 - ile mamy medali? KLASYFIKACJA MEDALOWA Zimowych Igrzysk

Polacy w Pjongczang prawie codziennie staną na starcie, by wywalczyć olimpijskie złoto. Ile mamy medali? Jak wygląda klasyfikacja medalowa? Sprawdźcie - na ESKA.pl

7 godz. 18 min.
Granola po Kuchennych Rewolucjach. Restauracja Śledź i Chleb w Gdyni - ADRES, MENU

Granola po Kuchennych Rewolucjach. Restauracja Śledź i Chleb w Gdyni - ADRES, MENU

Magda Gessler w Gdyni przeprowadziła rewolucję w Restauracji Granola. Co się zmieniło? 

7 godz. 26 min.
Ola Jordan - Instagram, mąż. Kim jest nowa jurorka Tańca z Gwiazdami?

Ola Jordan - Instagram, mąż. Kim jest nowa jurorka Tańca z Gwiazdami?

Kim jest Ola Jordan? Poznajcie nową jurorkę Tańca z Gwiazdami!

7 godz. 28 min.

MENU, KTÓRE ZACHWYCA I PIĘKNE OTOCZENIE.Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy