Rozebrali się dla kobiet. W Trójmieście powstaje niezwykły kalendarz!

Zdjęcie z artykułu: Rozebrali się dla kobiet. W Trójmieście powstaje niezwykły kalendarz! Takie ciacha zawitały w gdyńskiej torpedowni! Nie możemy doczekać się kalendarza!; facebook; Jakub Popławski
Ilustracja do artykułu Rozebrali się dla kobiet. W Trójmieście powstaje niezwykły kalendarz!

To prawdziwa „naga broń” w walce z rakiem! Już po raz trzeci polscy crossfiterzy wzięli udział w rozbieranej sesji zdjęciowej do kalendarza na 2018 rok. Wszystko w ramach kampanii „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa”, która edukuje i wspiera kobiety chore na nowotwór piersi oraz ich partnerów.

Rozebrali się do naga i prężyli muskuły w ruinach gdyńskiej torpedowni, a co najważniejsze - zrobili to w szczytnym celu. Dwunastu crossfiterów z Trójmiasta oraz m.in. z Krakowa, Opola i Olsztyna wzięło udział w niecodziennej sesji zdjęciowej do kalendarza „Power of Community”, który już pod koniec września trafi do sprzedaży. Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto Fundacji OnkoCafe, która wspiera kobiety chore na raka piersi.

Dodajmy, że to już trzecia edycja kalendarza. Wcześniej sportowcy pozowali przed obiektywem m.in. na terenie Stoczni Gdańskiej, a w tym roku planem zdjęciowym stała się dawna torpedownia w gdyńskich Babich Dołach. -Było to niemałe przedsięwzięcie logistyczne. Musieliśmy przewieźć na miejsce cały sprzęt i zainstalować studio. Zdjęcia trwały prawie cały dzień, na szczęście pogoda nam dopisała – opowiada inicjator akcji, Jakub Popławski. - Uczestnicy sesji zostali sfotografowani w trakcie wykonywania ćwiczeń crossfitowych. O dziwo, nie wstydzili się występowania nago. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie, choć żaden z zawodników nie jest profesjonalnym modelem. To zasługa m.in. naszego fotografa, Piotra Fajfera, który specjalizuje się w robieniu aktów.

Cała akcja jest częścią kampanii „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa”. Sportowcy, oprócz pozowania do kalendarza, promują profilaktykę raka piersi. Apelują także do mężczyzn, by wspierali swoje partnerki i zachęcali je do wykonywania okresowych badań.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

15 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

1 godz. 10 min.
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

1 godz. 11 min.
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

1 godz. 14 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy