Przeszedł 515 kilometrów do Gdańska, by pomóc synowi

Zdjęcie z artykułu: Przeszedł 515 kilometrów do Gdańska, by pomóc synowi Przeszedł na piechotę z Katowic do Gdańska; Facebook.com / 515km dla Iana
Ilustracja do artykułu Przeszedł 515 kilometrów do Gdańska, by pomóc synowi

Ojciec chorego na autyzm 5-letniego Iana wyruszył z Katowic 7 kwietnia. Celem jego pieszej wędrówki było dotarcie do Gdańska, by zachęcić ludzi do pomocy swojemu synkowi.

Piotr Wróbel z Mysłowic pokonał pieszo aż 515 kilometrów. Jego wędrówka trwała 13 dni. Wszystko po to, by pomóc synowi. Chciał zachęcić w ten sposób do wpłacania jednego procenta podatku na leczenie Iana, który jest chory na autyzm. Jego rehabilitacja pochłania bardzo duże pieniądze. Do akcji włączyli się między innymi Sebastian Mila i zespół Myslovitz.

 

Pan Piotr zaczął swoją podróż spod wieży Muzeum Śląskiego w Katowicach. Dotarł aż nad sam Bałtyk. Wędrówka dobiegła końca na plaży w Gdańsku Brzeźnie. Akcję wspierali internauci, wpisując hashtagi #515kmdlaiana oraz #inthenameoflove. Zainteresowanie losem Iana jest coraz większe, a pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Poniżej podajemy więcej informacji, jak pomóc choremu na autyzm chłopcu.


Wpisz w PIT KRS FUNDACJI JAŚ I MAŁGOSIA: 0000127075. W rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY podaj #2029 Ian Wróbel i zaznacz "Wyrażam zgodę". Możesz też wpłacić darowiznę na konto 88 1240 2539 1111 0010 2766 0745 z dopiskiem #2029 Ian Wróbel.

Zobacz także: Ogniem malowane. Zobacz fantastyczne zdjęcia trójmiejskiego fotografa! [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!

25 kwietnia 2017, 22:38
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo? Wiemy już, kto znajdzie się w finale drugiej edycji show!

25 kwietnia 2017, 22:33
Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars już wkrótce wystąpi w Polsce! Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się po tym show!

25 kwietnia 2017, 16:39
Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 to wyjątkowy zlot fanów Eda Sheerana, na którym nie może zabraknąć największych miłośników autora hitu Shape Of You. Sprawdź, kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie oraz jakie atrakcje czekają tam na fanów artysty.

25 kwietnia 2017, 16:27
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy