Przeszedł 515 kilometrów do Gdańska, by pomóc synowi

Zdjęcie z artykułu: Przeszedł 515 kilometrów do Gdańska, by pomóc synowi Przeszedł na piechotę z Katowic do Gdańska; Facebook.com / 515km dla Iana
Ilustracja do artykułu Przeszedł 515 kilometrów do Gdańska, by pomóc synowi

Ojciec chorego na autyzm 5-letniego Iana wyruszył z Katowic 7 kwietnia. Celem jego pieszej wędrówki było dotarcie do Gdańska, by zachęcić ludzi do pomocy swojemu synkowi.

Piotr Wróbel z Mysłowic pokonał pieszo aż 515 kilometrów. Jego wędrówka trwała 13 dni. Wszystko po to, by pomóc synowi. Chciał zachęcić w ten sposób do wpłacania jednego procenta podatku na leczenie Iana, który jest chory na autyzm. Jego rehabilitacja pochłania bardzo duże pieniądze. Do akcji włączyli się między innymi Sebastian Mila i zespół Myslovitz.

 

Pan Piotr zaczął swoją podróż spod wieży Muzeum Śląskiego w Katowicach. Dotarł aż nad sam Bałtyk. Wędrówka dobiegła końca na plaży w Gdańsku Brzeźnie. Akcję wspierali internauci, wpisując hashtagi #515kmdlaiana oraz #inthenameoflove. Zainteresowanie losem Iana jest coraz większe, a pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Poniżej podajemy więcej informacji, jak pomóc choremu na autyzm chłopcu.


Wpisz w PIT KRS FUNDACJI JAŚ I MAŁGOSIA: 0000127075. W rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY podaj #2029 Ian Wróbel i zaznacz "Wyrażam zgodę". Możesz też wpłacić darowiznę na konto 88 1240 2539 1111 0010 2766 0745 z dopiskiem #2029 Ian Wróbel.

Zobacz także: Ogniem malowane. Zobacz fantastyczne zdjęcia trójmiejskiego fotografa! [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy