Prezydencki śmigłowiec wyląduje na stadionie! Andrzej Duda na Pomorzu [PLAN WIZYTY]

Zdjęcie z artykułu: Prezydencki śmigłowiec wyląduje na stadionie! Andrzej Duda na Pomorzu [PLAN WIZYTY] Andrzej Duda odwiedzi Pomorze; prezydent.pl
Ilustracja do artykułu Prezydencki śmigłowiec wyląduje na stadionie! Andrzej Duda na Pomorzu [PLAN WIZYTY]

Na środę (21 czerwca) zaplanowano wizytę Andrzeja Dudy w województwie pomorskim. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odwiedzi Sztutowo oraz Nowy Dwór Gdański, gdzie śmigłowiec głowy państwa wyląduje na płycie boiska.

Od godziny 17:00 Andrzej Duda będzie zwiedzał Muzeum Stutthof, po którym oprowadzi go dyrektor placówki, Piotr Tarnowski. O godzinie 18:15 na skwerze w pobliżu Żuławskiego Ośrodka Kultury w Nowym Dworze Gdańskim ma się rozpocząć spotkanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z mieszkańcami. Niewykluczone, że na chwilę rozmowy z głową państwa będą mogli liczyć również lokalni samorządowcy. Takie spotkanie nie zostało jednak ujęte w oficjalnym planie wizyty. Andrzej Duda wielokrotnie deklarował, że postara się odwiedzić każdy powiat w kraju.

Zobacz także: Noc Świętojańska w Gdańsku, czyli Lady Pank, Vavamuffin i... kolorowe szaleństwo!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

11 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

1 godz. 6 min.
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

1 godz. 7 min.
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

1 godz. 10 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy