Pracownica klubu Obsession w Gdańsku nie żyje. Policja znalazła jej ciało

Zdjęcie z artykułu: Pracownica klubu Obsession w Gdańsku nie żyje. Policja znalazła jej ciało Ciało 28-latki znaleziono w mieszkaniu nad klubem; Policja
Ilustracja do artykułu Pracownica klubu Obsession w Gdańsku nie żyje. Policja znalazła jej ciało

W sobotę w mieszkaniu nad klubem nocnym Obsession policja znalazła ciało 28-latki. Kobieta była jedną z pracownic klubu.

Wiele wskazuje na to, że 28-latka popełniła samobójstwo. Policja bada jednak okoliczności jej śmierci i sprawdza czy nie miała ona związku z prowadzonym śledztwem dotyczącym działalności klubu nocnego. Na początku lipca do siedziby klubu weszła policja. Zatrzymane zostały 22 pracownice klubu, w tym menadżerka. Kobiety są podejrzewane o dodawanie do drinków klientów środków odurzających, za sprawą których są oni bardziej skłonni do płacenia wygórowanych cen w klubie.

28-latki, której ciało zostało znalezione w mieszkaniu nad klubem nie było jednak wśród zatrzymanych na początku lipca. Policja przeprowadziła wówczas dokładne badania, które wykazały, że w drinkach podawanych w klubie znajdowały się środki odurzające. Pracownice zostały jednak zwolnione z aresztu, a prokuratura czeka na opinię biegłych w tej sprawie. Przypomnijmy, że klub Obssesion dawniej funkcjonował pod szyldem Cocomo, sieci klubów nocnych działających w całej Polsce. Większość z nich została zamknięta po podejrzeniach o nielegalnych praktykach i oszustwach.

Czytaj także: Samochód zsunął się ze skarpy na Kamiennej Górze. Kierowca nie żyje

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy