Pożar przy ulicy Matemblewskiej w Gdańsku!

Zdjęcie z artykułu: Pożar przy ulicy Matemblewskiej w Gdańsku! Wóz straży pożarnej; Paweł Tabędzki
Ilustracja do artykułu Pożar przy ulicy Matemblewskiej w Gdańsku!

Około godziny 15:00 przy ulicy Matemblewskiej w Gdańsku ogień zajął całe poddasze budynku mieszkalnego. Do gaszenia zostało wezwanych siedem zastępów straży pożarnej. Sytuację udało się już opanować.

Paliło się poddasze piętrowego budynku przy ulicy Matemblewskiej 50 w Gdańsku. Początkowo strażacy nie wiedzieli, czy nie są tam uwięzieni ludzie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a ogień udało się ugasić. Na miejscu pojawiło się aż siedem zastępów straży pożarnej. Przed ich przyjazdem budynek udało się opuścić matce z trójką dzieci.

Zobacz także: Ponad 100 wykroczeń przy okazji derbów Trójmiasta

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy