Pożar przy ulicy Matemblewskiej w Gdańsku!

Zdjęcie z artykułu: Pożar przy ulicy Matemblewskiej w Gdańsku! Wóz straży pożarnej; Paweł Tabędzki
Ilustracja do artykułu Pożar przy ulicy Matemblewskiej w Gdańsku!

Około godziny 15:00 przy ulicy Matemblewskiej w Gdańsku ogień zajął całe poddasze budynku mieszkalnego. Do gaszenia zostało wezwanych siedem zastępów straży pożarnej. Sytuację udało się już opanować.

Paliło się poddasze piętrowego budynku przy ulicy Matemblewskiej 50 w Gdańsku. Początkowo strażacy nie wiedzieli, czy nie są tam uwięzieni ludzie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a ogień udało się ugasić. Na miejscu pojawiło się aż siedem zastępów straży pożarnej. Przed ich przyjazdem budynek udało się opuścić matce z trójką dzieci.

Zobacz także: Ponad 100 wykroczeń przy okazji derbów Trójmiasta

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy