Pomorskie: Policyjna akcja "Prędkość" już jutro! Gdzie spodziewać się wzmożonych kontroli?

Zdjęcie z artykułu: Pomorskie: Policyjna akcja "Prędkość" już jutro! Gdzie spodziewać się wzmożonych kontroli? Kontrola prędkości; Yanosik
Ilustracja do artykułu Pomorskie: Policyjna akcja "Prędkość" już jutro! Gdzie spodziewać się wzmożonych kontroli?

W najbliższą środę (19 kwietnia) w całym województwie pomorskim zostanie przeprowadzona policyjna akcja „Prędkość”. Możemy spodziewać się wzmożonych kontroli w wielu miejscach.

Akcja "Prędkość" to działania kontrolno-prewencyjne. Już jutro funkcjonariusze drogówki będą sprawdzać, czy kierowcy stosują się do ograniczeń. Policjanci mają również uświadamiać uczestników ruchu w zakresie niebezpieczeństw i konsekwencji wynikających ze zbyt szybkiej jazdy. Nadzorem zostaną objęte w szczególności te miejsca, w których najczęściej dochodzi do wypadków drogowych. Kolejna już akcja o podobnym charakterze jest uzasadniona dbałością o bezpieczeństwo na pomorskich drogach. Policjanci przypominają, że przekroczenie prędkości zwykle skutkuje karą finansową oraz punktami karnymi. Zdarza się jednak, że nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy jest przyczyną prawdziwych rodzinnych tragedii.

W środę (19 kwietnia) funkcjonariusze drogówki będą kontrolowali prędkość w najbardziej niebezpiecznych miejscach. Niewykluczone, że pojawią się także w punktach wskazanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Więcej o takim działaniu policyjnych patroli na Pomorzu możecie przeczytać tutaj.

Zobacz także: Miejsca najczęstszych kontroli prędkości w Trójmieście

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy