Pomorskie: Policyjna akcja "Prędkość" już jutro! Gdzie spodziewać się wzmożonych kontroli?

Zdjęcie z artykułu: Pomorskie: Policyjna akcja "Prędkość" już jutro! Gdzie spodziewać się wzmożonych kontroli? Kontrola prędkości; Yanosik
Ilustracja do artykułu Pomorskie: Policyjna akcja "Prędkość" już jutro! Gdzie spodziewać się wzmożonych kontroli?

W najbliższą środę (19 kwietnia) w całym województwie pomorskim zostanie przeprowadzona policyjna akcja „Prędkość”. Możemy spodziewać się wzmożonych kontroli w wielu miejscach.

Akcja "Prędkość" to działania kontrolno-prewencyjne. Już jutro funkcjonariusze drogówki będą sprawdzać, czy kierowcy stosują się do ograniczeń. Policjanci mają również uświadamiać uczestników ruchu w zakresie niebezpieczeństw i konsekwencji wynikających ze zbyt szybkiej jazdy. Nadzorem zostaną objęte w szczególności te miejsca, w których najczęściej dochodzi do wypadków drogowych. Kolejna już akcja o podobnym charakterze jest uzasadniona dbałością o bezpieczeństwo na pomorskich drogach. Policjanci przypominają, że przekroczenie prędkości zwykle skutkuje karą finansową oraz punktami karnymi. Zdarza się jednak, że nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy jest przyczyną prawdziwych rodzinnych tragedii.

W środę (19 kwietnia) funkcjonariusze drogówki będą kontrolowali prędkość w najbardziej niebezpiecznych miejscach. Niewykluczone, że pojawią się także w punktach wskazanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Więcej o takim działaniu policyjnych patroli na Pomorzu możecie przeczytać tutaj.

Zobacz także: Miejsca najczęstszych kontroli prędkości w Trójmieście

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy