Pomorskie: Policyjna akcja "Prędkość" już jutro! Gdzie spodziewać się wzmożonych kontroli?

Zdjęcie z artykułu: Pomorskie: Policyjna akcja "Prędkość" już jutro! Gdzie spodziewać się wzmożonych kontroli? Kontrola prędkości; Yanosik
Ilustracja do artykułu Pomorskie: Policyjna akcja "Prędkość" już jutro! Gdzie spodziewać się wzmożonych kontroli?

W najbliższą środę (19 kwietnia) w całym województwie pomorskim zostanie przeprowadzona policyjna akcja „Prędkość”. Możemy spodziewać się wzmożonych kontroli w wielu miejscach.

Akcja "Prędkość" to działania kontrolno-prewencyjne. Już jutro funkcjonariusze drogówki będą sprawdzać, czy kierowcy stosują się do ograniczeń. Policjanci mają również uświadamiać uczestników ruchu w zakresie niebezpieczeństw i konsekwencji wynikających ze zbyt szybkiej jazdy. Nadzorem zostaną objęte w szczególności te miejsca, w których najczęściej dochodzi do wypadków drogowych. Kolejna już akcja o podobnym charakterze jest uzasadniona dbałością o bezpieczeństwo na pomorskich drogach. Policjanci przypominają, że przekroczenie prędkości zwykle skutkuje karą finansową oraz punktami karnymi. Zdarza się jednak, że nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy jest przyczyną prawdziwych rodzinnych tragedii.

W środę (19 kwietnia) funkcjonariusze drogówki będą kontrolowali prędkość w najbardziej niebezpiecznych miejscach. Niewykluczone, że pojawią się także w punktach wskazanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Więcej o takim działaniu policyjnych patroli na Pomorzu możecie przeczytać tutaj.

Zobacz także: Miejsca najczęstszych kontroli prędkości w Trójmieście

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!

25 kwietnia 2017, 22:38
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo? Wiemy już, kto znajdzie się w finale drugiej edycji show!

25 kwietnia 2017, 22:33
Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars już wkrótce wystąpi w Polsce! Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się po tym show!

25 kwietnia 2017, 16:39
Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 to wyjątkowy zlot fanów Eda Sheerana, na którym nie może zabraknąć największych miłośników autora hitu Shape Of You. Sprawdź, kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie oraz jakie atrakcje czekają tam na fanów artysty.

25 kwietnia 2017, 16:27
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy