Noc Świętojańska w Gdańsku, czyli Lady Pank, Vavamuffin i... kolorowe szaleństwo! To już dzisiaj!

Zdjęcie z artykułu: Noc Świętojańska w Gdańsku, czyli Lady Pank, Vavamuffin i... kolorowe szaleństwo! To już dzisiaj! Holi Festival; PrtSc / Facebook / Holi Festival Poland
Ilustracja do artykułu Noc Świętojańska w Gdańsku, czyli Lady Pank, Vavamuffin i... kolorowe szaleństwo! To już dzisiaj!

W piątek (23 czerwca) na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku odbędzie się Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej. Oprócz proszków holi czas przybyłej publice umilać będzie wielu świetnych artystów, występujących na koncertowej scenie.

Wstęp na imprezę jest wolny, a organizatorzy spodziewają się około 15 tysięcy ludzi. Na Plac Zebrań Ludowych zapraszają w piątek od godziny 15:00. Będzie kolorowo i wesoło, a wydarzenie swoją obecnością uświetnią takie zespoły jak Vavamuffin czy Lady Pank. Zabawa, w której główną rolę odgrywają barwiące proszki holi, jest przewidziana na godzinę 16:00. Wieczorem cały program dopełnią koncerty. O dobrą zabawę w najkrótszą noc w roku zadba aż trzech didżejów. Na przybyłych czekać będzie również strefa gastronomiczna z jedzeniem i napojami.

Początek imprezy - godzina 15:00

Koncert Vavamuffin - godzina 20:00

Koncert Lady Pank - godzina 21:30

Zobacz, jak bawili się gdańszczanie na Holi Festival:


Choć z takiego wydarzenia nie sposób wrócić czystym, to świetna atmosfera zawsze rekompensuje późniejsze pranie ubrań. Nas z pewnością tam nie zabraknie. Do zobaczenia!

Zobacz także: Kolorowe święto w Gdańsku! Holi Festival wraca do Trójmiasta [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

12 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

1 godz. 7 min.
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

1 godz. 8 min.
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

1 godz. 11 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy