Noc Świętojańska w Gdańsku, czyli Lady Pank, Vavamuffin i... kolorowe szaleństwo! To już dzisiaj!

Zdjęcie z artykułu: Noc Świętojańska w Gdańsku, czyli Lady Pank, Vavamuffin i... kolorowe szaleństwo! To już dzisiaj! Holi Festival; PrtSc / Facebook / Holi Festival Poland
Ilustracja do artykułu Noc Świętojańska w Gdańsku, czyli Lady Pank, Vavamuffin i... kolorowe szaleństwo! To już dzisiaj!

W piątek (23 czerwca) na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku odbędzie się Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej. Oprócz proszków holi czas przybyłej publice umilać będzie wielu świetnych artystów, występujących na koncertowej scenie.

Wstęp na imprezę jest wolny, a organizatorzy spodziewają się około 15 tysięcy ludzi. Na Plac Zebrań Ludowych zapraszają w piątek od godziny 15:00. Będzie kolorowo i wesoło, a wydarzenie swoją obecnością uświetnią takie zespoły jak Vavamuffin czy Lady Pank. Zabawa, w której główną rolę odgrywają barwiące proszki holi, jest przewidziana na godzinę 16:00. Wieczorem cały program dopełnią koncerty. O dobrą zabawę w najkrótszą noc w roku zadba aż trzech didżejów. Na przybyłych czekać będzie również strefa gastronomiczna z jedzeniem i napojami.

Początek imprezy - godzina 15:00

Koncert Vavamuffin - godzina 20:00

Koncert Lady Pank - godzina 21:30

Zobacz, jak bawili się gdańszczanie na Holi Festival:


Choć z takiego wydarzenia nie sposób wrócić czystym, to świetna atmosfera zawsze rekompensuje późniejsze pranie ubrań. Nas z pewnością tam nie zabraknie. Do zobaczenia!

Zobacz także: Kolorowe święto w Gdańsku! Holi Festival wraca do Trójmiasta [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Robert Lewandowski ma mieć swoją ulicę?! To nie żart

Robert Lewandowski ma mieć swoją ulicę?! To nie żart

Robert Lewandowski będzie miał ulicę nazwaną swoim imieniem i nazwiskiem? Chcą tego mieszkańcy Kuźni Raciborskiej! Tematowi przyglądamy się na ESKA.pl

21 min
Mecz Dinamo - Jagiellonia 29.06.2017: transmisja online i w TV

Mecz Dinamo - Jagiellonia 29.06.2017: transmisja online i w TV

Mecz Dinamo Batumi - Jagiellonia Białystok odbędzie się już 29 czerwca. Gdzie i kiedy oglądać pierwszą rundę kwalifikacji do Ligi Europy?

1 godz. 4 min.
Alvaro Soler w Polsce zagra na... Święcie Kwiatów?

Alvaro Soler w Polsce zagra na... Święcie Kwiatów?

Alvaro Soler wystąpi w Polsce! Tak twierdzą fani, którzy znaleźli w sieci rozpiskę koncertową Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw w Skierniewicach. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

1 godz. 4 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy