Napadli na policjanta po służbie. Dobrze wiedzieli, z kim mają do czynienia

Zdjęcie z artykułu: Napadli na policjanta po służbie. Dobrze wiedzieli, z kim mają do czynienia Pobity policjant i jego partnera trafili do szpitala; diegoparra/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Napadli na policjanta po służbie. Dobrze wiedzieli, z kim mają do czynienia

Dwie osoby zostały zatrzymane, jedna jest wciąż poszukiwana w związku pobiciem policjanta i jego partnerki w miejscowości Julianowo w Pomorskiem.

Do ataku doszło w nocy z soboty na niedzielę. 38-letni policjant wracał z partnerką do domu. Funkcjonariusz nie był na służbie. Podszedł do nich młody mężczyzna, który zaczął ich zaczepiać. Kłótnia zamieniła się w rękoczyny, a do napastnika dołączyło dwóch kolejnych, jak się okazało jego braci.

Napastnicy doskonale wiedzieli z kim mają do czynienia. Policjant i jego partnerka zostali dotkliwie pobici. Na miejscu pojawił się patrol policji, który zatrzymał dwóch napastników. Trzeciemu udało się uciec. Trwają jego poszukiwania. Poszkodowani trafili do szpitala w Kwidzynie, gdzie zostali opatrzeni. Policjant miał liczne rany głowy, które wymagały założenia kilkunastu szwów.

Obaj zatrzymani napastnicy nie ukończyli jeszcze 20 lat. Mężczyźni usłyszeli kilka zarzutów, w tym pobicia, kierowania gróźb karalnych i znieważenia. Oprócz napadu na parę dopuścili się również ataku na policjantów z patrolu. Wkrótce sąd zdecyduje o tym, czy trafią do aresztu na dłużej.

Czytaj także: Kolejny pijany pasażer sprawiał kłopoty w samolocie. Tym razem nie chciał z niego wysiąść

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

15 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

1 godz. 10 min.
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

1 godz. 11 min.
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

1 godz. 14 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy