Tagi:

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło! 18-letnia Klaudia z Gdańska odnaleziona!

Zdjęcie z artykułu: Na szczęście wszystko dobrze się skończyło! 18-letnia Klaudia z Gdańska odnaleziona! klaudia; materiały ze strony internetowej www.pomorska.policja.gov.pl
Ilustracja do artykułu Na szczęście wszystko dobrze się skończyło! 18-letnia Klaudia z Gdańska odnaleziona!

Dziś policja poinformowała o odnalezieniu 18-letniej Klaudii. Jak się okazuje przebywała w jednym z mieszkań na terenie Gdańska. Według informacji funkcjonariuszy jej życiu i zdrowiu nic nie zagrażało.  

Przypomnijmy, że policjanci z Suchanina zostali powiadomieni o zaginięciu młodej mieszkanki Gdańska w piątek po południu. Z relacji rodziny wynikało,  że 18-letnia Klaudia w ubiegłą środę wyszła z domu przy ul. Góralskiej. Widziana była później przy ul. Myśliwskiej w Gdańsku. Jednak nie wróciła do domu ani nie skontaktowała się z rodziną.

Policjanci nie informują o tym,  co dokładnie działo się z kobietą, jednak co najważniejsze jej życiu i zdrowiu nic nie zagrażało.

 

Najnowsze newsy eska.pl

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

14 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

1 godz. 9 min.
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

1 godz. 10 min.
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

1 godz. 13 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy