Tagi:

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło! 18-letnia Klaudia z Gdańska odnaleziona!

Zdjęcie z artykułu: Na szczęście wszystko dobrze się skończyło! 18-letnia Klaudia z Gdańska odnaleziona! klaudia; materiały ze strony internetowej www.pomorska.policja.gov.pl
Ilustracja do artykułu Na szczęście wszystko dobrze się skończyło! 18-letnia Klaudia z Gdańska odnaleziona!

Dziś policja poinformowała o odnalezieniu 18-letniej Klaudii. Jak się okazuje przebywała w jednym z mieszkań na terenie Gdańska. Według informacji funkcjonariuszy jej życiu i zdrowiu nic nie zagrażało.  

Przypomnijmy, że policjanci z Suchanina zostali powiadomieni o zaginięciu młodej mieszkanki Gdańska w piątek po południu. Z relacji rodziny wynikało,  że 18-letnia Klaudia w ubiegłą środę wyszła z domu przy ul. Góralskiej. Widziana była później przy ul. Myśliwskiej w Gdańsku. Jednak nie wróciła do domu ani nie skontaktowała się z rodziną.

Policjanci nie informują o tym,  co dokładnie działo się z kobietą, jednak co najważniejsze jej życiu i zdrowiu nic nie zagrażało.

 

Najnowsze newsy eska.pl

Robert Lewandowski ma mieć swoją ulicę?! To nie żart

Robert Lewandowski ma mieć swoją ulicę?! To nie żart

Robert Lewandowski będzie miał ulicę nazwaną swoim imieniem i nazwiskiem? Chcą tego mieszkańcy Kuźni Raciborskiej! Tematowi przyglądamy się na ESKA.pl

15 min
Mecz Dinamo - Jagiellonia 29.06.2017: transmisja online i w TV

Mecz Dinamo - Jagiellonia 29.06.2017: transmisja online i w TV

Mecz Dinamo Batumi - Jagiellonia Białystok odbędzie się już 29 czerwca. Gdzie i kiedy oglądać pierwszą rundę kwalifikacji do Ligi Europy?

58 min
Alvaro Soler w Polsce zagra na... Święcie Kwiatów?

Alvaro Soler w Polsce zagra na... Święcie Kwiatów?

Alvaro Soler wystąpi w Polsce! Tak twierdzą fani, którzy znaleźli w sieci rozpiskę koncertową Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw w Skierniewicach. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

58 min
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy