Mistrz Europy zakręcił pizzą w Gdańsku. Te akrobacje trzeba zobaczyć! [WIDEO]

Pizza Park 15 Gdzie zjemy najlepszą pizzę w Trójmieście? Sprawdziliśmy! [TOP 15]
Pizza Park / Pixabay.com CC0 Public Domain / Daria-Yakovleva
Ilustracja do artykułu: Mistrz Europy zakręcił pizzą w Gdańsku. Te akrobacje trzeba zobaczyć! [WIDEO]

W pizzerii Tutti Santi w Gdańsku odbył się pokaz robienia pizzy. Głównym bohaterem był mistrz Europy w tej sztuce - Valerio Valle. Widowiskowe akrobacje możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Valerio Valle ma na swoim koncie tytuły mistrza Włoch i Europy, a także wicemistrzostwo świata. Kulinarne akrobacje, które wykonuje podczas pokazów, są efektem ciężkiej pracy i wieloletnich treningów. Trzeba przyznać, że wygląda to niesamowicie. Zobaczcie sami!

 

Jeden z najbardziej utytułowanych specjalistów w swoim fachu pojawił się w Tutti Santi przy ulicy Grunwaldzkiej w Gdańsku. Śmiało możemy dodać to miejsce do naszego zestawienia piętnastu najlepszych pizzerii w Trójmieście. Aby je zobaczyć, wystarczy kliknąć w zdjęcie nad artykułem. Valerio Valle przyleciał nad polskie morze tylko na cztery dni. Zdobywca wielu prestiżowych nagród jest współzałożycielem i patronem pierwszej oryginalnej włoskiej pizzerii w Gdańsku. Nie da się ukryć, że pokaz jego umiejętności umożliwił świetny start nowemu lokalowi.

Zobacz także: Gdzie zjemy najlepsze kebaby w Trójmieście? Sprawdziliśmy! [TOP 15]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy