Mistrz Europy zakręcił pizzą w Gdańsku. Te akrobacje trzeba zobaczyć! [WIDEO]

Pizza Park 15 Gdzie zjemy najlepszą pizzę w Trójmieście? Sprawdziliśmy! [TOP 15]
Pizza Park / Pixabay.com CC0 Public Domain / Daria-Yakovleva
Ilustracja do artykułu: Mistrz Europy zakręcił pizzą w Gdańsku. Te akrobacje trzeba zobaczyć! [WIDEO]

W pizzerii Tutti Santi w Gdańsku odbył się pokaz robienia pizzy. Głównym bohaterem był mistrz Europy w tej sztuce - Valerio Valle. Widowiskowe akrobacje możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Valerio Valle ma na swoim koncie tytuły mistrza Włoch i Europy, a także wicemistrzostwo świata. Kulinarne akrobacje, które wykonuje podczas pokazów, są efektem ciężkiej pracy i wieloletnich treningów. Trzeba przyznać, że wygląda to niesamowicie. Zobaczcie sami!

 

Jeden z najbardziej utytułowanych specjalistów w swoim fachu pojawił się w Tutti Santi przy ulicy Grunwaldzkiej w Gdańsku. Śmiało możemy dodać to miejsce do naszego zestawienia piętnastu najlepszych pizzerii w Trójmieście. Aby je zobaczyć, wystarczy kliknąć w zdjęcie nad artykułem. Valerio Valle przyleciał nad polskie morze tylko na cztery dni. Zdobywca wielu prestiżowych nagród jest współzałożycielem i patronem pierwszej oryginalnej włoskiej pizzerii w Gdańsku. Nie da się ukryć, że pokaz jego umiejętności umożliwił świetny start nowemu lokalowi.

Zobacz także: Gdzie zjemy najlepsze kebaby w Trójmieście? Sprawdziliśmy! [TOP 15]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!

25 kwietnia 2017, 22:38
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo? Wiemy już, kto znajdzie się w finale drugiej edycji show!

25 kwietnia 2017, 22:33
Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars już wkrótce wystąpi w Polsce! Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się po tym show!

25 kwietnia 2017, 16:39
Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 to wyjątkowy zlot fanów Eda Sheerana, na którym nie może zabraknąć największych miłośników autora hitu Shape Of You. Sprawdź, kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie oraz jakie atrakcje czekają tam na fanów artysty.

25 kwietnia 2017, 16:27
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy