„Kopały mnie po głowie. Nikt nie reagował." Rozmowa z pobitą gimnazjalistką z Gdańska [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: „Kopały mnie po głowie. Nikt nie reagował." Rozmowa z pobitą gimnazjalistką z Gdańska [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] NOWA TV 24 GODZINY; NOWA TV 24 GODZINY
Ilustracja do artykułu „Kopały mnie po głowie. Nikt nie reagował." Rozmowa z pobitą gimnazjalistką z Gdańska [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

– Kopały mnie po głowie, po plecach. Nikt nie reagował. Otoczenie traktowało to jak zabawę – powiedziała trójmiejskiej reporterce Weronice Smulewicz-Korol pobita gimnazjalistka.

Dramatyczne wydarzenia miały miały miejsce 11 maja pod jednym z gdańskich gimnazjów. Film na portalu społecznościowym opublikowały same agresorki. Widać na nim, jak grupa czterech dziewcząt przewraca na chodnik rówieśniczkę. Potem biją ją, ciągną za włosy, kopią i wyzywają. Gimnazjalistka nie ma szans, by się obronić. Nikt nie reaguje. Ofiara tej brutalnej napaści zdecydowała się przerwać milczenie. Do Neli Sz. dotarła trójmiejska reporterka 24 GODZIN.

Zobacz materiał NOWA TV 24 GODZINY:


>>> Zobacz także: Skandaliczne zachowanie pod gdańską szkołą. Grupa dziewczyn bije, kopie i wyzywa swoją ofiarę [WIDEO]

>>> Zobacz także: Ostrzelano szkołę, przed którą pobito młodą dziewczynę! 15-latka trafiła do szpitala!

>>> Zobacz także: Gdańsk: Sąd podjął decyzję po okrutnym pobiciu pod szkołą!

>>> Zobacz także: Najpierw biją, później wyją. Rozpacz agresywnych gimnazjalistek w sądzie [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy