„Kopały mnie po głowie. Nikt nie reagował." Rozmowa z pobitą gimnazjalistką z Gdańska [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: „Kopały mnie po głowie. Nikt nie reagował." Rozmowa z pobitą gimnazjalistką z Gdańska [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] NOWA TV 24 GODZINY; NOWA TV 24 GODZINY
Ilustracja do artykułu „Kopały mnie po głowie. Nikt nie reagował." Rozmowa z pobitą gimnazjalistką z Gdańska [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

– Kopały mnie po głowie, po plecach. Nikt nie reagował. Otoczenie traktowało to jak zabawę – powiedziała trójmiejskiej reporterce Weronice Smulewicz-Korol pobita gimnazjalistka.

Dramatyczne wydarzenia miały miały miejsce 11 maja pod jednym z gdańskich gimnazjów. Film na portalu społecznościowym opublikowały same agresorki. Widać na nim, jak grupa czterech dziewcząt przewraca na chodnik rówieśniczkę. Potem biją ją, ciągną za włosy, kopią i wyzywają. Gimnazjalistka nie ma szans, by się obronić. Nikt nie reaguje. Ofiara tej brutalnej napaści zdecydowała się przerwać milczenie. Do Neli Sz. dotarła trójmiejska reporterka 24 GODZIN.

Zobacz materiał NOWA TV 24 GODZINY:


>>> Zobacz także: Skandaliczne zachowanie pod gdańską szkołą. Grupa dziewczyn bije, kopie i wyzywa swoją ofiarę [WIDEO]

>>> Zobacz także: Ostrzelano szkołę, przed którą pobito młodą dziewczynę! 15-latka trafiła do szpitala!

>>> Zobacz także: Gdańsk: Sąd podjął decyzję po okrutnym pobiciu pod szkołą!

>>> Zobacz także: Najpierw biją, później wyją. Rozpacz agresywnych gimnazjalistek w sądzie [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy