Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach! AEROBALTIC już w sierpniu

Zdjęcie z artykułu: Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach! AEROBALTIC już w sierpniu Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach!; Pixabay.com CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach! AEROBALTIC już w sierpniu

Już 11 i 12 sierpnia nad Trójmiastem zobaczymy mrożące krew w żyłach manewry najlepszych lotników z Polski i zagranicy. Pokazy Gdynia AEROBALTIC będzie można podziwiać bezpłatnie!

Pełna nazwa sierpniowej imprezy to Gdynia AEROBALTIC powered by Lotos Air BP. Dokładny program wciąż jest w trakcie ustalania. Wiemy natomiast, że pokazy będą odbywały się przez całe dwa dni. Wieczorami zobaczymy także efekty pirotechniczne.

Ostatnim tego typu wydarzeniem w Trójmieście był Red Bull Air Race w 2014 roku. Wówczas pokazy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem w Gdyni mają wystąpić doświadczone ekipy, nie tylko z Polski. Pojawi się między innymi grupa AeroSPARX z Wielkiej Brytanii, która wykonywała już pokazy dla Elżbiety II. Dobór doskonałych lotników z najwyższej półki ma zapewnić satysfakcjonującą frekwencję.

Podniebne akrobacje podczas AEROBALTIC powered by Lotos Air BP będziemy mogli podziwiać za darmo z gdyńskiej plaży oraz Bulwaru Nadmorskiego im. Feliksa Nowowiejskiego.

Przeczytaj także: Poznaj największe dzielnice Trójmiasta! [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!

25 kwietnia 2017, 22:38
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo? Wiemy już, kto znajdzie się w finale drugiej edycji show!

25 kwietnia 2017, 22:33
Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars już wkrótce wystąpi w Polsce! Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się po tym show!

25 kwietnia 2017, 16:39
Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 to wyjątkowy zlot fanów Eda Sheerana, na którym nie może zabraknąć największych miłośników autora hitu Shape Of You. Sprawdź, kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie oraz jakie atrakcje czekają tam na fanów artysty.

25 kwietnia 2017, 16:27
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy