Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach! AEROBALTIC już w sierpniu

Zdjęcie z artykułu: Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach! AEROBALTIC już w sierpniu Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach!; Pixabay.com CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach! AEROBALTIC już w sierpniu

Już 11 i 12 sierpnia nad Trójmiastem zobaczymy mrożące krew w żyłach manewry najlepszych lotników z Polski i zagranicy. Pokazy Gdynia AEROBALTIC będzie można podziwiać bezpłatnie!

Pełna nazwa sierpniowej imprezy to Gdynia AEROBALTIC powered by Lotos Air BP. Dokładny program wciąż jest w trakcie ustalania. Wiemy natomiast, że pokazy będą odbywały się przez całe dwa dni. Wieczorami zobaczymy także efekty pirotechniczne.

Ostatnim tego typu wydarzeniem w Trójmieście był Red Bull Air Race w 2014 roku. Wówczas pokazy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem w Gdyni mają wystąpić doświadczone ekipy, nie tylko z Polski. Pojawi się między innymi grupa AeroSPARX z Wielkiej Brytanii, która wykonywała już pokazy dla Elżbiety II. Dobór doskonałych lotników z najwyższej półki ma zapewnić satysfakcjonującą frekwencję.

Podniebne akrobacje podczas AEROBALTIC powered by Lotos Air BP będziemy mogli podziwiać za darmo z gdyńskiej plaży oraz Bulwaru Nadmorskiego im. Feliksa Nowowiejskiego.

Przeczytaj także: Poznaj największe dzielnice Trójmiasta! [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy