Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach! AEROBALTIC już w sierpniu

Zdjęcie z artykułu: Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach! AEROBALTIC już w sierpniu Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach!; Pixabay.com CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach! AEROBALTIC już w sierpniu

Już 11 i 12 sierpnia nad Trójmiastem zobaczymy mrożące krew w żyłach manewry najlepszych lotników z Polski i zagranicy. Pokazy Gdynia AEROBALTIC będzie można podziwiać bezpłatnie!

Pełna nazwa sierpniowej imprezy to Gdynia AEROBALTIC powered by Lotos Air BP. Dokładny program wciąż jest w trakcie ustalania. Wiemy natomiast, że pokazy będą odbywały się przez całe dwa dni. Wieczorami zobaczymy także efekty pirotechniczne.

Ostatnim tego typu wydarzeniem w Trójmieście był Red Bull Air Race w 2014 roku. Wówczas pokazy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem w Gdyni mają wystąpić doświadczone ekipy, nie tylko z Polski. Pojawi się między innymi grupa AeroSPARX z Wielkiej Brytanii, która wykonywała już pokazy dla Elżbiety II. Dobór doskonałych lotników z najwyższej półki ma zapewnić satysfakcjonującą frekwencję.

Podniebne akrobacje podczas AEROBALTIC powered by Lotos Air BP będziemy mogli podziwiać za darmo z gdyńskiej plaży oraz Bulwaru Nadmorskiego im. Feliksa Nowowiejskiego.

Przeczytaj także: Poznaj największe dzielnice Trójmiasta! [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sławomir jako Tina Turner - VIDEO z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Sławomir jako Tina Turner - VIDEO z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tina Turner w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4. W babcię rock'n'rolla wcielił się Sławomir. Jak mu poszło?  

1 godz. 25 min.
Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1

Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1

Wojenne dziewczyny to hit wiosennej ramówki TVP1. Kto występuje w najnowszej superprodukcji? Obsada Wojennych dziewczyn do sprawdzania już teraz - na ESKA.pl.

2 godz. 14 min.
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4 za nami. Sprawdź metamorfozy z 25.03.2017, wyniki i video.

4 godz. 59 min.
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Czarnogóra - Polska to najbardziej emocjonujący mecz w grupie E! 26 marca piłkarze Adama Nawałki powalczą o 3 punkty w eliminacjach MŚ Rosja 2018, dlatego nie możecie go przegapić! Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

6 godz. 46 min.

Podpisz Oświadczenie Woli - może uratujesz komuś życie ...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy