Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach! AEROBALTIC już w sierpniu

Zdjęcie z artykułu: Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach! AEROBALTIC już w sierpniu Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach!; Pixabay.com CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Gdynia: Podniebne pokazy wracają po trzech latach! AEROBALTIC już w sierpniu

Już 11 i 12 sierpnia nad Trójmiastem zobaczymy mrożące krew w żyłach manewry najlepszych lotników z Polski i zagranicy. Pokazy Gdynia AEROBALTIC będzie można podziwiać bezpłatnie!

Pełna nazwa sierpniowej imprezy to Gdynia AEROBALTIC powered by Lotos Air BP. Dokładny program wciąż jest w trakcie ustalania. Wiemy natomiast, że pokazy będą odbywały się przez całe dwa dni. Wieczorami zobaczymy także efekty pirotechniczne.

Ostatnim tego typu wydarzeniem w Trójmieście był Red Bull Air Race w 2014 roku. Wówczas pokazy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem w Gdyni mają wystąpić doświadczone ekipy, nie tylko z Polski. Pojawi się między innymi grupa AeroSPARX z Wielkiej Brytanii, która wykonywała już pokazy dla Elżbiety II. Dobór doskonałych lotników z najwyższej półki ma zapewnić satysfakcjonującą frekwencję.

Podniebne akrobacje podczas AEROBALTIC powered by Lotos Air BP będziemy mogli podziwiać za darmo z gdyńskiej plaży oraz Bulwaru Nadmorskiego im. Feliksa Nowowiejskiego.

Przeczytaj także: Poznaj największe dzielnice Trójmiasta! [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy