Gdańsk: Skandaliczne zachowanie klientów kociej kawiarni. Traktują zwierzęta jak zabawki!

Zdjęcie z artykułu: Gdańsk: Skandaliczne zachowanie klientów kociej kawiarni. Traktują zwierzęta jak zabawki! Zdarzało się, że dzieci zawiązywały na kociej szyi pętelki lub rzucały w zwierzaki piłeczkami.; Attribution-ShareAlike 2.0 Generic (CC BY-SA 2.0) fot: Bill Abbot
Ilustracja do artykułu Gdańsk: Skandaliczne zachowanie klientów kociej kawiarni. Traktują zwierzęta jak zabawki!

Najmłodsi rzucają w zwierzęta przedmiotami i nie dają im się wyspać - dorośli robią awantury i karmią mruczki śmietanką do kawy. Tak „bawią się” niektórzy klienci kociej kawiarni w Gdańsku. Właściciele lokalu mają dość i wprowadzają nowy regulamin.

Zakaz budzenia i dokarmiania kotów, nakaz pilnowania swoich pociech oraz obowiązkowa rezerwacja miejsc dla klientów z dziećmi. To tylko niektóre zasady, jakie od niedawana obowiązują w nowo otwartym lokalu „Kotka Cafe” w Oliwie. Na stronie kawiarni pojawił się najnowszy regulamin, którego klienci zobowiązani są przestrzegać:

Powodem zaostrzenia regulaminu stały się nieobliczalne zachowania klientów, do których dochodziło na tyle często, że nie dało rady już dłużej przymykać na nie oczu. Bywało, że dzieci zawiązywały na kociej szyi pętelki lub rzucały w zwierzaki piłeczkami. Tymczasem dorośli, zamiast pilnować swoich pociech, namawiali najmłodszych do barbarzyńskich zabaw... i sami karmili mruczki śmietanką do kawy. Zdarzali się i tacy klienci, którzy na upomnienia obsługi lokalu, reagowali gniewem… dlatego miarka w końcu się przebrała.

A jednak mimo wszystko, właściciele lokalu mają nadzieję, że nie trzeba będzie jeszcze bardziej zaostrzać zasad panujących w lokalu:

Nie chcemy wprowadzać zakazu odwiedzin z dziećmi, gdyż wielu gości, którzy nas odwiedzają, pokazuje, że potrafią dawać dzieciom dobry przykład.” - czytamy na stronie. - „Naszą motywacją było też to, aby dzieci uczyły się obycia i dobrych zachowań w stosunku do zwierząt.”

Najpierw jednak obycia muszą nauczyć się sami dorośli. Dodajmy, że to nie pierwszy raz, gdy kocia kawiarnia w Trójmieście występuje ze specjalnym apelem do swoich klientów. Kilka miesięcy temu podobne kroki podjęli właściciele „Białego Kota” w Gdyni, którego rezydentami są mruczki ze schroniska „Ciapkowo”.

 

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

15 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

1 godz. 10 min.
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

1 godz. 11 min.
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

1 godz. 14 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy