Gdańsk: Skandaliczne zachowanie klientów kociej kawiarni. Traktują zwierzęta jak zabawki!

Zdjęcie z artykułu: Gdańsk: Skandaliczne zachowanie klientów kociej kawiarni. Traktują zwierzęta jak zabawki! Zdarzało się, że dzieci zawiązywały na kociej szyi pętelki lub rzucały w zwierzaki piłeczkami.; Attribution-ShareAlike 2.0 Generic (CC BY-SA 2.0) fot: Bill Abbot
Ilustracja do artykułu Gdańsk: Skandaliczne zachowanie klientów kociej kawiarni. Traktują zwierzęta jak zabawki!

Najmłodsi rzucają w zwierzęta przedmiotami i nie dają im się wyspać - dorośli robią awantury i karmią mruczki śmietanką do kawy. Tak „bawią się” niektórzy klienci kociej kawiarni w Gdańsku. Właściciele lokalu mają dość i wprowadzają nowy regulamin.

Zakaz budzenia i dokarmiania kotów, nakaz pilnowania swoich pociech oraz obowiązkowa rezerwacja miejsc dla klientów z dziećmi. To tylko niektóre zasady, jakie od niedawana obowiązują w nowo otwartym lokalu „Kotka Cafe” w Oliwie. Na stronie kawiarni pojawił się najnowszy regulamin, którego klienci zobowiązani są przestrzegać:

Powodem zaostrzenia regulaminu stały się nieobliczalne zachowania klientów, do których dochodziło na tyle często, że nie dało rady już dłużej przymykać na nie oczu. Bywało, że dzieci zawiązywały na kociej szyi pętelki lub rzucały w zwierzaki piłeczkami. Tymczasem dorośli, zamiast pilnować swoich pociech, namawiali najmłodszych do barbarzyńskich zabaw... i sami karmili mruczki śmietanką do kawy. Zdarzali się i tacy klienci, którzy na upomnienia obsługi lokalu, reagowali gniewem… dlatego miarka w końcu się przebrała.

A jednak mimo wszystko, właściciele lokalu mają nadzieję, że nie trzeba będzie jeszcze bardziej zaostrzać zasad panujących w lokalu:

Nie chcemy wprowadzać zakazu odwiedzin z dziećmi, gdyż wielu gości, którzy nas odwiedzają, pokazuje, że potrafią dawać dzieciom dobry przykład.” - czytamy na stronie. - „Naszą motywacją było też to, aby dzieci uczyły się obycia i dobrych zachowań w stosunku do zwierząt.”

Najpierw jednak obycia muszą nauczyć się sami dorośli. Dodajmy, że to nie pierwszy raz, gdy kocia kawiarnia w Trójmieście występuje ze specjalnym apelem do swoich klientów. Kilka miesięcy temu podobne kroki podjęli właściciele „Białego Kota” w Gdyni, którego rezydentami są mruczki ze schroniska „Ciapkowo”.

 

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dla którego psa była paczka z marihuaną w 2012 roku? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Dla którego psa była paczka z marihuaną w 2012 roku? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Pytanie o paczkę z marihuaną dla psa pupila było sporym zaskoczeniem dla uczestnika Milionerów? Poprawną odpowiedź publikujemy już teraz na ESKA.pl

6 godz. 27 min.
Polska w Pjongczang 2018 - ile mamy medali? KLASYFIKACJA MEDALOWA Zimowych Igrzysk

Polska w Pjongczang 2018 - ile mamy medali? KLASYFIKACJA MEDALOWA Zimowych Igrzysk

Polacy w Pjongczang prawie codziennie staną na starcie, by wywalczyć olimpijskie złoto. Ile mamy medali? Jak wygląda klasyfikacja medalowa? Sprawdźcie - na ESKA.pl

7 godz. 19 min.
Granola po Kuchennych Rewolucjach. Restauracja Śledź i Chleb w Gdyni - ADRES, MENU

Granola po Kuchennych Rewolucjach. Restauracja Śledź i Chleb w Gdyni - ADRES, MENU

Magda Gessler w Gdyni przeprowadziła rewolucję w Restauracji Granola. Co się zmieniło? 

7 godz. 27 min.
Ola Jordan - Instagram, mąż. Kim jest nowa jurorka Tańca z Gwiazdami?

Ola Jordan - Instagram, mąż. Kim jest nowa jurorka Tańca z Gwiazdami?

Kim jest Ola Jordan? Poznajcie nową jurorkę Tańca z Gwiazdami!

7 godz. 29 min.

MENU, KTÓRE ZACHWYCA I PIĘKNE OTOCZENIE.Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy