Gdańsk: Ostrzelano szkołę, przed którą pobito młodą dziewczynę! 15-latka trafiła do szpitala!

Zdjęcie z artykułu: Gdańsk: Ostrzelano szkołę, przed którą pobito młodą dziewczynę! 15-latka trafiła do szpitala! Grupa gimnazjalistek bije, kopie i poniża swoją ofiarę; screenshot/ www.facebook.com/marika.pytlewska
Ilustracja do artykułu Gdańsk: Ostrzelano szkołę, przed którą pobito młodą dziewczynę! 15-latka trafiła do szpitala!

O pobiciu pod Gimnazjum nr 3 na gdańskim Chełmie głośno jest od kilku dni. W internecie zamieszczone zostały nagrania, na których widać, jak uczennice w bestialski sposób traktują swoją rówieśniczkę. Okazuje się, że to nie jedyny incydent, do jakiego doszło pod tą szkołą.

Niedawno budynek Gimnazjum nr 3 w Gdańsku został ostrzelany z broni pneumatycznej na metalowe kulki. Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji potwierdziła, że do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Sprawca, który uszkodził drzwi wejściowe i jedną z szyb, miał również postrzelić młodą dziewczynę przy zbiorniku retencyjnym na osiedlu Pięć Wzgórz. Z ranami nogi 15-latka trafiła do szpitala. Rykoszetem trafiona została jeszcze jedna osoba. Podejrzany 18-latek mieszkający poza Gdańskiem został zatrzymany w sobotę. Usłyszał zarzuty i jest objęty dozorem policyjnym.

W szkole na Chełmie zaczęła się dzisiaj (15 maja) kontrola kuratorium. Przypomnijmy, że w sieci pojawiły się nagrania, na których widać uczennice w bestialski sposób traktujące swoją rówieśniczkę. Dziewczyny poniżały, biły, kopały i szarpały poszkodowaną. Nagrywający zajście chłopak zachęcał je do jeszcze większej agresji. W pobliżu znajdowało się wiele osób, jednak nikt nie zareagował. Dwie podejrzane gimnazjalistki zostaną dziś przesłuchane. Uczestników zdarzenia było jednak więcej. Sąd rodzinny może umieścić nastolatki w poprawczaku.

Filmy i szczegółowy opis zajścia są dostępne tutaj. Nowe nagrania udostępnione w sieci znajdziesz tutaj.

O pierwszej decyzji Sądu Rodzinnego w Gdańsku w sprawie agresywnych nastolatek przeczytacie tutaj.

Zobacz także: Gdańsk: Kolejne nagranie okrutnego pobicia! Bezlitosne gimnazjalistki [WIDEO] [+18]

Zobacz także: Gdańsk: Sąd podjął decyzję po okrutnym pobiciu pod szkołą!

Zobacz także: Skandaliczne zachowanie pod gdańską szkołą. Grupa dziewczyn bije, kopie i wyzywa swoją ofiarę [WIDEO]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy