Gdańsk: Ostrzelano szkołę, przed którą pobito młodą dziewczynę! 15-latka trafiła do szpitala!

Zdjęcie z artykułu: Gdańsk: Ostrzelano szkołę, przed którą pobito młodą dziewczynę! 15-latka trafiła do szpitala! Grupa gimnazjalistek bije, kopie i poniża swoją ofiarę; screenshot/ www.facebook.com/marika.pytlewska
Ilustracja do artykułu Gdańsk: Ostrzelano szkołę, przed którą pobito młodą dziewczynę! 15-latka trafiła do szpitala!

O pobiciu pod Gimnazjum nr 3 na gdańskim Chełmie głośno jest od kilku dni. W internecie zamieszczone zostały nagrania, na których widać, jak uczennice w bestialski sposób traktują swoją rówieśniczkę. Okazuje się, że to nie jedyny incydent, do jakiego doszło pod tą szkołą.

Niedawno budynek Gimnazjum nr 3 w Gdańsku został ostrzelany z broni pneumatycznej na metalowe kulki. Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji potwierdziła, że do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Sprawca, który uszkodził drzwi wejściowe i jedną z szyb, miał również postrzelić młodą dziewczynę przy zbiorniku retencyjnym na osiedlu Pięć Wzgórz. Z ranami nogi 15-latka trafiła do szpitala. Rykoszetem trafiona została jeszcze jedna osoba. Podejrzany 18-latek mieszkający poza Gdańskiem został zatrzymany w sobotę. Usłyszał zarzuty i jest objęty dozorem policyjnym.

W szkole na Chełmie zaczęła się dzisiaj (15 maja) kontrola kuratorium. Przypomnijmy, że w sieci pojawiły się nagrania, na których widać uczennice w bestialski sposób traktujące swoją rówieśniczkę. Dziewczyny poniżały, biły, kopały i szarpały poszkodowaną. Nagrywający zajście chłopak zachęcał je do jeszcze większej agresji. W pobliżu znajdowało się wiele osób, jednak nikt nie zareagował. Dwie podejrzane gimnazjalistki zostaną dziś przesłuchane. Uczestników zdarzenia było jednak więcej. Sąd rodzinny może umieścić nastolatki w poprawczaku.

Filmy i szczegółowy opis zajścia są dostępne tutaj. Nowe nagrania udostępnione w sieci znajdziesz tutaj.

O pierwszej decyzji Sądu Rodzinnego w Gdańsku w sprawie agresywnych nastolatek przeczytacie tutaj.

Zobacz także: Gdańsk: Kolejne nagranie okrutnego pobicia! Bezlitosne gimnazjalistki [WIDEO] [+18]

Zobacz także: Gdańsk: Sąd podjął decyzję po okrutnym pobiciu pod szkołą!

Zobacz także: Skandaliczne zachowanie pod gdańską szkołą. Grupa dziewczyn bije, kopie i wyzywa swoją ofiarę [WIDEO]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy