Gdańsk: Koło widokowe znowu zmienia miejsce! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Gdańsk: Koło widokowe znowu zmienia miejsce! [AUDIO] Gdańsk: Koło widokowe zmieni miejsce!; Paweł Tabędzki
Ilustracja do artykułu Gdańsk: Koło widokowe znowu zmienia miejsce! [AUDIO]

Gdańskie koło widokowe po raz kolejny zmienia miejsce. Z Targu Węglowego przeniesiono je na Wyspę Spichrzów, gdzie będzie stało przez najbliższe miesiące.

Ostatnio można było korzystać z niego na Targu Węglowym, oglądając z góry między innymi świąteczny jarmark. Teraz koło wraca na swoje pierwotne miejsce, czyli na Wyspę Spichrzów. Stąd od pierwszego dnia wiosny znów będziemy mieli okazję podziwiać Motławę i część starego miasta. Koło widokowe na Wyspie Spichrzów stać będzie co najmniej do końca wakacji. Zapytaliśmy gdańszczan, co sądzą o tych zmianach.

- Myślę, że jest to dobra atrakcja, jeśli chodzi o turystykę. Przyjezdni spoza Trójmiasta wybiorą to miejsce ze względu na to, że płynie tutaj Motława, jest też widok na Żuraw - mówił jeden z mieszkańców Gdańska.

Posłuchaj całej sondy Patryka Rosińskiego, reportera Radia ESKA:

 

Przeczytaj także: Gdańsk: Koło widokowe może kręcić się przez cały rok! Gdzie stanie 60-metrowy olbrzym?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!

25 kwietnia 2017, 22:38
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo? Wiemy już, kto znajdzie się w finale drugiej edycji show!

25 kwietnia 2017, 22:33
Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars już wkrótce wystąpi w Polsce! Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się po tym show!

25 kwietnia 2017, 16:39
Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 to wyjątkowy zlot fanów Eda Sheerana, na którym nie może zabraknąć największych miłośników autora hitu Shape Of You. Sprawdź, kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie oraz jakie atrakcje czekają tam na fanów artysty.

25 kwietnia 2017, 16:27
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy