Gdańsk: Koło widokowe znowu zmienia miejsce! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Gdańsk: Koło widokowe znowu zmienia miejsce! [AUDIO] Gdańsk: Koło widokowe zmieni miejsce!; Paweł Tabędzki
Ilustracja do artykułu Gdańsk: Koło widokowe znowu zmienia miejsce! [AUDIO]

Gdańskie koło widokowe po raz kolejny zmienia miejsce. Z Targu Węglowego przeniesiono je na Wyspę Spichrzów, gdzie będzie stało przez najbliższe miesiące.

Ostatnio można było korzystać z niego na Targu Węglowym, oglądając z góry między innymi świąteczny jarmark. Teraz koło wraca na swoje pierwotne miejsce, czyli na Wyspę Spichrzów. Stąd od pierwszego dnia wiosny znów będziemy mieli okazję podziwiać Motławę i część starego miasta. Koło widokowe na Wyspie Spichrzów stać będzie co najmniej do końca wakacji. Zapytaliśmy gdańszczan, co sądzą o tych zmianach.

- Myślę, że jest to dobra atrakcja, jeśli chodzi o turystykę. Przyjezdni spoza Trójmiasta wybiorą to miejsce ze względu na to, że płynie tutaj Motława, jest też widok na Żuraw - mówił jeden z mieszkańców Gdańska.

Posłuchaj całej sondy Patryka Rosińskiego, reportera Radia ESKA:

 

Przeczytaj także: Gdańsk: Koło widokowe może kręcić się przez cały rok! Gdzie stanie 60-metrowy olbrzym?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.

24 lipca 2017, 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.

24 lipca 2017, 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.

24 lipca 2017, 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.

24 lipca 2017, 16:56

BEAPHAR!! 75 urodziny kultowej marki!! Wszystkiego dobrego :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy