Gdańsk: Koło widokowe znowu zmienia miejsce! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Gdańsk: Koło widokowe znowu zmienia miejsce! [AUDIO] Gdańsk: Koło widokowe zmieni miejsce!; Paweł Tabędzki
Ilustracja do artykułu Gdańsk: Koło widokowe znowu zmienia miejsce! [AUDIO]

Gdańskie koło widokowe po raz kolejny zmienia miejsce. Z Targu Węglowego przeniesiono je na Wyspę Spichrzów, gdzie będzie stało przez najbliższe miesiące.

Ostatnio można było korzystać z niego na Targu Węglowym, oglądając z góry między innymi świąteczny jarmark. Teraz koło wraca na swoje pierwotne miejsce, czyli na Wyspę Spichrzów. Stąd od pierwszego dnia wiosny znów będziemy mieli okazję podziwiać Motławę i część starego miasta. Koło widokowe na Wyspie Spichrzów stać będzie co najmniej do końca wakacji. Zapytaliśmy gdańszczan, co sądzą o tych zmianach.

- Myślę, że jest to dobra atrakcja, jeśli chodzi o turystykę. Przyjezdni spoza Trójmiasta wybiorą to miejsce ze względu na to, że płynie tutaj Motława, jest też widok na Żuraw - mówił jeden z mieszkańców Gdańska.

Posłuchaj całej sondy Patryka Rosińskiego, reportera Radia ESKA:

 

Przeczytaj także: Gdańsk: Koło widokowe może kręcić się przez cały rok! Gdzie stanie 60-metrowy olbrzym?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy