Gdańsk: Kolejne nagranie okrutnego pobicia! Bezlitosne gimnazjalistki [WIDEO +18]

Zdjęcie z artykułu: Gdańsk: Kolejne nagranie okrutnego pobicia! Bezlitosne gimnazjalistki [WIDEO +18] Kolejne nagranie pobicia w sieci; PrtSc / Facebook / Klaudia Laura Matuśkiewicz
Ilustracja do artykułu Gdańsk: Kolejne nagranie okrutnego pobicia! Bezlitosne gimnazjalistki [WIDEO +18]

W sieci pojawiło się kolejne nagranie, które pokazuje bezwzględność i okrucieństwo gdańskich gimnazjalistek. "Na kolana" - krzyczą nastolatki do swojej ofiary.

O okrucieństwie gimnazjalistek z Gdańska głośno jest od kilku dni. W internecie zamieszczone zostały nagrania, na których widać, jak uczennice w bestialski sposób traktują swoją rówieśniczkę (zobacz tutaj). Sąd Rodzinny podjął już pierwszą decyzję w tej sprawie (przeczytaj tutaj). Okazuje się, że to nie jedyny incydent, do jakiego doszło pod szkołą. Niedawno budynek Gimnazjum nr 3 w Gdańsku został ostrzelany z broni pneumatycznej na metalowe kulki. Ten sam sprawca postrzelił również 15-letnią dziewczynę (więcej informacji tutaj). W sieci pojawiają się natomiast kolejne filmy, na których widać, jak grupy dziewczyn w wieku gimnazjalnym znęcają się nad swoimi ofiarami.

Poniższe nagranie pokazuje, jak nastolatki gnębią i biją rówieśniczkę. Dziewczyna nie chce wykonywać poleceń napastniczek. Kilkukrotnie słyszy słowa "na kolana". Ostrzegamy, że film nie został ocenzurowany i słychać w nim wulgaryzmy. Zobaczcie:


Zobacz także: Skandaliczne zachowanie pod gdańską szkołą. Grupa dziewczyn bije, kopie i wyzywa swoją ofiarę [WIDEO]

Zobacz także: Ostrzelano szkołę, przed którą pobito młodą dziewczynę! 15-latka trafiła do szpitala!

Zobacz także: Gdańsk: Sąd podjął decyzję po okrutnym pobiciu pod szkołą!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Robert Lewandowski ma mieć swoją ulicę?! To nie żart

Robert Lewandowski ma mieć swoją ulicę?! To nie żart

Robert Lewandowski będzie miał ulicę nazwaną swoim imieniem i nazwiskiem? Chcą tego mieszkańcy Kuźni Raciborskiej! Tematowi przyglądamy się na ESKA.pl

22 min
Mecz Dinamo - Jagiellonia 29.06.2017: transmisja online i w TV

Mecz Dinamo - Jagiellonia 29.06.2017: transmisja online i w TV

Mecz Dinamo Batumi - Jagiellonia Białystok odbędzie się już 29 czerwca. Gdzie i kiedy oglądać pierwszą rundę kwalifikacji do Ligi Europy?

1 godz. 5 min.
Alvaro Soler w Polsce zagra na... Święcie Kwiatów?

Alvaro Soler w Polsce zagra na... Święcie Kwiatów?

Alvaro Soler wystąpi w Polsce! Tak twierdzą fani, którzy znaleźli w sieci rozpiskę koncertową Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw w Skierniewicach. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

1 godz. 5 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy