Gdańsk: Kolejne nagranie okrutnego pobicia! Bezlitosne gimnazjalistki [WIDEO +18]

Zdjęcie z artykułu: Gdańsk: Kolejne nagranie okrutnego pobicia! Bezlitosne gimnazjalistki [WIDEO +18] Kolejne nagranie pobicia w sieci; PrtSc / Facebook / Klaudia Laura Matuśkiewicz
Ilustracja do artykułu Gdańsk: Kolejne nagranie okrutnego pobicia! Bezlitosne gimnazjalistki [WIDEO +18]

W sieci pojawiło się kolejne nagranie, które pokazuje bezwzględność i okrucieństwo gdańskich gimnazjalistek. "Na kolana" - krzyczą nastolatki do swojej ofiary.

O okrucieństwie gimnazjalistek z Gdańska głośno jest od kilku dni. W internecie zamieszczone zostały nagrania, na których widać, jak uczennice w bestialski sposób traktują swoją rówieśniczkę (zobacz tutaj). Sąd Rodzinny podjął już pierwszą decyzję w tej sprawie (przeczytaj tutaj). Okazuje się, że to nie jedyny incydent, do jakiego doszło pod szkołą. Niedawno budynek Gimnazjum nr 3 w Gdańsku został ostrzelany z broni pneumatycznej na metalowe kulki. Ten sam sprawca postrzelił również 15-letnią dziewczynę (więcej informacji tutaj). W sieci pojawiają się natomiast kolejne filmy, na których widać, jak grupy dziewczyn w wieku gimnazjalnym znęcają się nad swoimi ofiarami.

Poniższe nagranie pokazuje, jak nastolatki gnębią i biją rówieśniczkę. Dziewczyna nie chce wykonywać poleceń napastniczek. Kilkukrotnie słyszy słowa "na kolana". Ostrzegamy, że film nie został ocenzurowany i słychać w nim wulgaryzmy. Zobaczcie:


Zobacz także: Skandaliczne zachowanie pod gdańską szkołą. Grupa dziewczyn bije, kopie i wyzywa swoją ofiarę [WIDEO]

Zobacz także: Ostrzelano szkołę, przed którą pobito młodą dziewczynę! 15-latka trafiła do szpitala!

Zobacz także: Gdańsk: Sąd podjął decyzję po okrutnym pobiciu pod szkołą!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

12 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

1 godz. 7 min.
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

1 godz. 8 min.
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

1 godz. 11 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy