Gdańsk: Dramat 3-letniej dziewczynki! Była bita i molestowana seksualnie

Zdjęcie z artykułu: Gdańsk: Dramat 3-letniej dziewczynki! Była bita i molestowana seksualnie Dramat 3-letniej dziewczynki; Pixabay.com CC0 Public Domain / Myriams-Fotos / Zdjęcie ilustracyjne
Ilustracja do artykułu Gdańsk: Dramat 3-letniej dziewczynki! Była bita i molestowana seksualnie

Podczas procesu w Sądzie Rodzinnym w Gdańsku wyszło na jaw, że 3-letnia dziewczynka była bita, poniżana i molestowana seksualnie przez konkubenta matki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty fizycznego oraz psychicznego znęcania się nad dzieckiem.

Sąd Rodzinny w Gdańsku prowadził proces o pozbawienie praw rodzicielskich biologicznych rodziców dziewczynki. Wówczas pięcioletnie dzisiaj dziecko opowiedziało o swoich przejściach. Od razu ruszyło śledztwo w tej sprawie. Prokuratura zarzuca mężczyźnie znęcanie się nad dziewczynką ze szczególnym okrucieństwem. Miała być popychana, bita, poniżana i molestowana seksualnie przez konkubenta matki. Jej dramat trwał kilka miesięcy.

55-latkowi zostały postawione zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się nad dzieckiem oraz molestowania seksualnego małoletniej. Grozi za to do 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna od roku przebywa w Zakładzie Karnym w Sztumie w ramach kary trzech lat więzienia za rozbój.

Zobacz także: Gdzie rodzi się najwięcej dzieci w Pomorskiem? Zobacz ranking miast! [TOP 10]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy