Gdańsk: Dramat 3-letniej dziewczynki! Była bita i molestowana seksualnie

Zdjęcie z artykułu: Gdańsk: Dramat 3-letniej dziewczynki! Była bita i molestowana seksualnie Dramat 3-letniej dziewczynki; Pixabay.com CC0 Public Domain / Myriams-Fotos / Zdjęcie ilustracyjne
Ilustracja do artykułu Gdańsk: Dramat 3-letniej dziewczynki! Była bita i molestowana seksualnie

Podczas procesu w Sądzie Rodzinnym w Gdańsku wyszło na jaw, że 3-letnia dziewczynka była bita, poniżana i molestowana seksualnie przez konkubenta matki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty fizycznego oraz psychicznego znęcania się nad dzieckiem.

Sąd Rodzinny w Gdańsku prowadził proces o pozbawienie praw rodzicielskich biologicznych rodziców dziewczynki. Wówczas pięcioletnie dzisiaj dziecko opowiedziało o swoich przejściach. Od razu ruszyło śledztwo w tej sprawie. Prokuratura zarzuca mężczyźnie znęcanie się nad dziewczynką ze szczególnym okrucieństwem. Miała być popychana, bita, poniżana i molestowana seksualnie przez konkubenta matki. Jej dramat trwał kilka miesięcy.

55-latkowi zostały postawione zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się nad dzieckiem oraz molestowania seksualnego małoletniej. Grozi za to do 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna od roku przebywa w Zakładzie Karnym w Sztumie w ramach kary trzech lat więzienia za rozbój.

Zobacz także: Gdzie rodzi się najwięcej dzieci w Pomorskiem? Zobacz ranking miast! [TOP 10]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy