Autobus wiozący dzieci jechał wężykiem! Kierowca był kompletnie pijany!

Zdjęcie z artykułu: Autobus wiozący dzieci jechał wężykiem! Kierowca był kompletnie pijany! Pijany kierowca trafił do aresztu; KWP Gdańsk
Ilustracja do artykułu Autobus wiozący dzieci jechał wężykiem! Kierowca był kompletnie pijany!

W sobotę policjanci z Komendy Powiatowej w Starogardzie Gdańskim zostali poinformowani o autobusie, który jedzie po drodze zygzakiem. Okazało się, że kierowca autobusu był kompletnie pijany.

W sobotę na policję w Starogardzie Gdańskim wpłynęło zgłoszenie o autobusie jadącym wężykiem. Pojazd zmierzał drogą nr 214 w kierunku Skórcza. Na miejsce od razu zostali wysłani funkcjonariusze. Autobus stał już na poboczu w miejscowości Drewniaczki. Kierowca przebadany alkomatem. Okazało się, że ma on aż 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Autobusem podróżowało 16 dzieci w wieku od 7 do 11 lat, które wracały z obozu szkoleniowego do Łodzi. Kierowca autobusu został zatrzymany. Dziś ma usłyszeć zarzuty. Dzieci wróciły do domu z innym przewoźnikiem. 40-latek prawdopodobnie odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym. Może również usłyszeć zarzut narażenia pasażerów na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi mu za to do 3 lat więzienia.

Czytaj także: Samochód zsunął się ze skarpy na Kamiennej Górze. Kierowca nie żyje  

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy